luci5

Ženské kotlety

Ahoj víte jak když se podíváte z boku na obličej, máte tam jakoby kotlety, ale nejsou to kotlety. Je to pořád část vlasů. Vadilo by vám kdyby tohle měla vaše holka? :D

Nejlepší odpověď
huxa

šak klasické kotletky, to má snad každý, ne? jen né skinheadi no…
Doplňuji:
děkuji moc hanulka :) tak, pejzy mi na holkách nevaděj, přecejen aspoň je co jim přetáhnout za ucho předtím, než je políbíš :)

Další odpovědi
hanulka11

také se říkalo pejzy
Doplňuji:
zde je fotka z google
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=3136­24182076

quentos

na ženských mám radši kýty než kotlety :{D> ale proč bych měl ženu zavrhovat jen pro nějaké dva pramínky vlasů „navíc“? Kam jsme to „dospěli“? To by teda byla povrchnost k zblití. To je totéž, jako když všichni deset let čekali, kdy si ustřihnu „ocásek“ vzadu na vlasech jenom proto, že už „neni moderní“. Dočkali se skutečně až po deseti letech. Kdo nám má hergot furt co diktovat, jak máme chodit ostříhaní a co máme nosit? To snad je každýho věc…

anonym

Jsou to pejzy, jak uvádí Hanulka. Minule mi kadeřnice vnucovala, že mi je nechá delší s tím, že už je to zase moderní. Nemám vlasy v obličeji ráda. Mně se to nelíbí a vadí mi to. Pokud se v tom ale někdo našel a líbí se mu to, tak proč ne.

anonym

je to odporný, ješte fpoho chlupatý nohy a buhví kde se to zastaví