bonz1

jak se zbavit knírka u ženy, aby nenarostl ještě horší?

Nejlepší odpověď
registrovana

Existuje několik způsobů, záleží, kolik peněž do toho chete investovat. Můžete používat vosk, jít na laserovou epilaci, používat depilační krémy apod., ale chloupky steně po pár dnech/týdnech narostou. Asi nejúčinnější bude elektrolýza, která je sice z těchto variant nejdražší, ale chloupků se zbavíte natrvalo.
Do kůže se hned vedle místa, odkud chloupek roste, vpichuje ocelová jehla, která vede impuls elektrického proudu, která zničí vlasový váček a další chloupky pak na tom místě nemají z čeho vyrůstat. Jak jsem už zmínila, je to trvalé, ale proceduru je nutné podstoupit několikrát. Bohužel je to velmi drahé, procedur musíte navštívit 7– 12, záleží, jak snadno půjdou chloupky odstranit (záleží, jak „hustý“ knír máte). Cenově se to pohybuje v rozmezí několika tisíců korun za jednu proceduru. Na druhou stranu až to vše skončí, máte o jeden, poměrně zásadní problém méně..

Další odpovědi
Lucijej

Depilace voskem. Při dlouhodobém odvoskovávání se chloupky dokonce zelabují. Anebo alespoň odbarvit u kosmetičky, sice tam bude, ale né tak nápadný.
Doplňuji:
*zeslabují

anonym

Vytrhat voskem :) Chloupky budou čím dál tenčí a neporostou :)