danasos

Závaží na činky.....kde sehnat, vyrobit

Nemá někdo nápad z čeho by se dali vyrobit kotouče např. 10kg? Cena závaží co se prodává mi přijde přemrštěná, by stálo několik tisíc pár závaží. Vždyt je to jen železo?! Díky za každý názor.

Nejlepší odpověď
Drap

zadej si do šedé lišty, najdeš několik obdobných otázek
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vyrobit-cinku

Další odpovědi
badisko

Ona to bude pravdepodobne litina a ne zalezo..:D…a staci znat nejakeho soustruznika …jinak treba se podivat na internetu treba na aukro.cz ..obejit zastavarny a bazary ..a to i na netu treba http://www.i-bazar.cz/cinky/ nebo http://www.ko­vopb.cz/cz/me­nu/48/divize-produkty/olovene-plechy/ dale se zaptat v kovostotu ..esli tam neco takoveho nevideli atd …

Kubiiina

Zkus sběrný dvůr, určitě tam něco za pár korun najdeš. I kdyby alternativu…

honza19hk

sežeň si ocelovou kulatinu tu nařež a do prostřed vyvrtej díru nejlépe na soustruhu. Nebo si udělal formu ve tvaru závaží a vylej to betonem bez kamení v poměru 1:2 pro zvýšení pevnosti tam vlož karisíť.

Doplňuji:
při odlévání nezapomeń na díru. nebo můžeš zkusit nějaký kovošrot. Někdy se tam dají sehnat. Prodejní cena železa z kovošrotu bývá 10 korun za kilo,takže pokud chceš dva 10 kilový kotouče zaplatíš 2 stovky,to je lepší než pár tisíc.

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Jarekstrma

Dobrý den, už delší dobu uvažuji o zařízení domácí posilovny. Můžete mi poradit co by měla taková správná domácí posilovna vše obsahovat? na co bych neměl zapomenout, a co je naopak zbytečné?

Smedkova

To si musíte vždy rozmyslet sám. Sám musíte vědět, na co nejraději do posilovny chodíte. Já jsem s manželem zařizovala posilovnu, kde máme rotoped, běžecký pás, posilovací lavici a další běžné věci. Co mohu doporučit, tak si vybírat opravdu kvalitní zařízení.

kolacek852

Podle čeho jste to vy nebo manžel vybíral? zabývám se poslední dobou výběrem běžeckého pásu, který bych chtěl domů koupit.

Smedkova

U běžeckého pásu se podívejte hlavně na jeho šířku. Já jsem chtěla hlavně co nejširší, který je pro běhání nejpohodlnější. Objednával se z internetového obchodu fitham .cz