Paranormal

Z čeho udělat závaží na činky?

Chtěl bych si udělat měnší fitness místnost :D Ale nářadí je drahé tak si ho chci vyrobit. Ale nevím z čeho by šli udělat činky. respektive závaží na činky. A jak přesně naměřit váhu.
Díky moc :)

Odpovědi
msi

Hej jako pochybuju, že budeš něco vylejvat betonem, poradim ti teda jednoduše.
Postačí ti jedna dlouhá tyč (osa).. na konce upnes to zavaží… hej třeba na to navlečeš na ty konce na každou stranu pneu z kola, auta, kočárku, je to jedno.. zajistíš si to proti pohybu nějak..a pak k tomu přimotáš třeba řetěz, flašky s vodou, hej cokoli těžkého… sice se ti to bude hýbat do stran třeba při dřepu nebo tlakových cvicích, ale to je + …protože posíláš stabilizátory… to je luxus… zvedej těžké kameny, venku jsou klády dřevěně v lese, u lesa… zvedej je, dřepuj snimi.. tlakuj snimi :) hej poradis si určo, ale určitě makej.

lexx

činky jednoručky jsem si vyrobil ze dvou ocelových koulí pro vrh koulí a přivařil krátkou spojovací příčku z 2" vodovodní roury

T3NY

Já jsem si poradil se dřevem, nebo naplnit pytle kamením, to je asi nejlepší způsob :)