Avatar uživatele
kurec

Z jakého důvodu mají muži větší potřebu masturbace než-li ženy?

Zajímavá 0 před 185 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Jak která kámo. To ty moje, za život, tak to bylo něco, to ti povím. Nechápu, co se to na mě lepidlo za ukázkové případy nymf, ale… Vedle svých bejvalek jsem já, proslavený to masturbátor, naprostý Rokio*!!!

*) Chlap neprustrelnyho celibátu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

A to ti řekl kdo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Odkud je
taková informace? Podle sebe nemůžeš hodnotit všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jo? Asi proto, že muži mají silnější libido, než ženy. ÚDAJNĚ PRÝ 20X! 😮
V praxi to prý znamená, že když je žena „nadržená“, tak pociťuje to, co muž má jako „normál“. 😄

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
kurec

Vyplívá to tak z průzkumu společnosti Superdrug. Zdroj: https://zpravo­dajstvi24.cz/mas­turbace-muzi-zeny/#

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, někdy to taky zkus. Je to docela příjemné.

Avatar uživatele
elkon

zjenteku – chudinko. Mám to radši naživo, ty o tom jen kecáš.

Nový příspěvek