kurec

Z jakého důvodu mají muži větší potřebu masturbace než-li ženy?

Odpovědi
zjentek

Jak která kámo. To ty moje, za život, tak to bylo něco, to ti povím. Nechápu, co se to na mě lepidlo za ukázkové případy nymf, ale… Vedle svých bejvalek jsem já, proslavený to masturbátor, naprostý Rokio*!!!

*) Chlap neprustrelnyho celibátu

elkon

A to ti řekl kdo?

Drap

Odkud je
taková informace? Podle sebe nemůžeš hodnotit všechny.

aliendrone

Jo? Asi proto, že muži mají silnější libido, než ženy. ÚDAJNĚ PRÝ 20X! 😮
V praxi to prý znamená, že když je žena „nadržená“, tak pociťuje to, co muž má jako „normál“. 😄

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

kurec

Vyplívá to tak z průzkumu společnosti Superdrug. Zdroj: https://zpravo­dajstvi24.cz/mas­turbace-muzi-zeny/#

zjentek

Elkon, někdy to taky zkus. Je to docela příjemné.

elkon

zjenteku – chudinko. Mám to radši naživo, ty o tom jen kecáš.