pizlicka

Může muž, který sleduje na počítači nahé ženy skutečně milovat svoji ženu, aniž by to narušilo vztah k ní?

muze muz,ktery sleduje na pocitaci nahé zeny a ukájí se před nimi,muze skutečně takovy muž milovat svoji ženu,aniz by takove jednání narušilo jeho vztah k ní?prosím o pravdivé a upřímné odpovědi.děkuji.
Doplňuji:
podle mě,je to nevěra v srdci.kdo skutečně svou manželku miluje,nejen tělem,ale i srdcem,nikdy v sobě neživí jinou touhu.dnes se propaguje věrnost,ale pokud clovek nedokaze byt verny v srdci,jak vydrzi byt verny telem.cim vic budu koukat na něco,co mi nepatri a zivit v sobe touhu,nakonec si to stejně vezmu.

Nejlepší odpověď
anonym

Odpovím za spoustu mužů, kteří tak dělají. Obzvlášť když mají vyšši libido než partnerka. Není to lepší, sedět u PC, než ležet u milenky?

Další odpovědi
Hlada

Sledování porna na počítači má na vztah k manželce stejný vliv, jako shlédnutí opery v Národním divadle.

anonym

Pokud jsi zjistila,že tvůj patrner toto dělá,je to asi normální.
Muži nemají rádi monogamii v sexu.
A klidně tě může milovat,jen na nějaký čas zatouží po něčem jiném,tedy změně,
stejně tak to dělají i ženy.
Je lepší se dívat na porno,než být nevěrný.

gecco

Zřejmě jde o jedno ze ´zásadních´ temat ´nepochopení´ mezi mužem a ženou…
;-DD
Zkusím parafrázi – jak může žena, která svého muže ´zdrbne´ s kamarádkou, tohoto muže skutečně milovat??
😉
K dotazu – ano, může. Sledování porna nemá s vlastní ženou žádnou souvislost…

mosoj

Tebe bych nechtěl ani za zlaté prase. Na krásné ženy se rád dívám i nahé. Neukájím se před obrázky. Se ženou jsme se vzali v roce 1965 a jsme spolu dosud. Občas mně žena koupila i časopis Playboy. Na porno se dívám chvilku je to nudné. Jednou tam podruhé ven a imrvere.

zjentek

nemůže ..takovej muž jednu ženu milovat nemůžea měl by mít zakázáno vstupovat do svazku manželského ..navíc je to na tom netu často i strašná promiskuita ;q

Hykam

Ano může, není rozdíl, jestli se ukájí před počítačem při koukání na nahé ženy, porno… nebo se ukájí v koupelně, na záchodě…
Jak už bylo napsáno, lepší se ukájet tímto způsobem, než svojí zvýšenou potřebu řešit milenkou nebo prostitutkou.
Většina mužů, ale i spousta žen masturbují, i když jsou v manželském svazku, řeší tím svou rozdílnou potřebu sexuálního apetitu.

Kelt

Není důležité, co ten člověk dělá, ale kam se vrací. Pro tebe je chlap ten, co jen kouká na tebe a obdivuje tě, jaká jsi krásná. Když je v televizi nebo ve filmu nějaká žena, tak si to ani nevšimne? Například tenistky, plavkyně, nějaké herečky ve filmu.
A ty toho svého miluješ? Jak ho nazýváš před tím a před kamarádkami? A mluvíš o něm jen v superlativech? Pokud ne, tak ho také nemiluješ.

huxa

Jedná se o velmi zajímavou otázku, kterou jsem si sám před pár týdny kladl, ovšem v jiném kontextu-může partner mít sex s někým jiným a stejně stále milovat svého partnera; může někdy nevěra nebýt považována za nevěru?
Proplétáš fyzické a duševní milování, snažíš se dávat něco jako důležitější a to druhé závislé na tom prvním, je to ale nutné?
Určitě se shodneme, že fyzické milování; sex je čistý výtrysk hormonů a nemusí mít s city či myšlenkami nic společného-jedná se o pud.
Psychické milování; láska je ovšem jistá sounáležitost dvou či více osob a nesouvisí ani nijak s tělesným kontaktem.
Takže, pokud tvůj přítel potřebuje výron hormonů a uskuteční jej jako samoúčelnou věc, ovlivní to nějak jeho city k osobě, s kterou si rozumí a cítí k ní lásku? Navíc, díky porno se oddělává i fyzický kontakt třetí osoby.

VeRe1983

Když jsem měl přítelkyni, neměl jsem potřebu projíždět pornostránky, protože ta nejhezčí holka byla poblíž mě. Takže těm chlapům moc dobře nerozumím.

anonym

„udělala mu svíčku“
Doplňuji:
Ano,může to být důvod k žárlení,ale také nemusí…

ten který je

To že se chlap podívá tu na obrázek,tu na ženu na ulici,je lepší než kdyby podlehl pokušení a spustil se s nějakou cizí ženskou kde může hrozit riziko nějaké infekce.

isteron

Až teraz vidí, ako žena starne, lebo na obrázkoch sú vždy mladé a pekné .

Roxana

Já nic takového zatím nezaznamenala u svých partnerů. Ale zřejmě, pokud tě tohle vyloženě trápí, tak zapracuj na svém sebevědomí. Normální sebevědomá žena tohle neřeší. Až leda pokud by jeho masturbace u videa nahradila váš skutečný sexuální život. Na to bych se pak vykašlala a šla tzv. o dům dál najít vhodnějšího kompatibilnějšího partnera.

jirkajirka

A co erotické scény v romantických filmech na ty se nedíváš?? Třeba hledá inspiraci i Lenin řekl,,Učit se učit se učit se" Kde jinde se to chudák má naučit? Od Tebe?

dědapetr

A když je to obráceně,ženy sledují muže?A je to špatné když muž sleduje nahé ženy na obraze v galeriji,v te­levizi ve filmu,na mole když předvádějí spodní prádlo,adt.Člověk jak muž tak žena mají touhy i fantaziji,to k životu člověka patří.

Hykam

Dobrá otázka, pouze mám obavu, že příjde nějaký mazal nahonit si své ego, chybí otazník.

kapka

A jo, průser… :( :D

Dochy

Zatím to smazaný není..... Třeba by to šlo doplnit…
AAAaa chyba… Otazním tam je, blbě koukáme.
Jen mně napadlo že by pak příspěvek mohl vypadat:

.....prosím o pravdivé a upřímné odpovědi.děkuji.
Doplněna:
?

(ale tento dotaz to nepotřebuje 😉