Acer

Všechny programy na natáčení obrazovky co znáte. Děkuji za odpovědi.

Prostě jen chci, aby jste mi sem napsali různé programy placené i neplacené, abych mohl natáčet, něco jednoduchého bude stačit. Prosím nepište mi FRAPS, protože to co s ním uložím je jedna minuta = 1Gb, takže něco co uloží menší počet třeba v Mb

Nejlepší odpověď
Bedy

Natočený klip je samozřejmě nutné zkoprimovat – ono svým způspbem lze použít konvertor a převést to do nějakého jiného formátu – třeba pomocí programu Format Factory – klidně si zkus snížit kvalitu a uvidíš. Neboj se experimentovat, jen si zálohuj původní soubor.
Při instalaic Format factory odmítni ASK Toolbar.

Ale fakt, podstatou bude prostě to zkomprimovat nebo snížit kvalitu.

Jinak programy – no znám Camtasia Studio, ale je to placeý program (docela bomba – přes 7 000Kč), Hypercam (ten stojí desetinu, co Camtasia), ale umí to i třeba aTube catcher (primárně určen na stahování videí z Youtube, ale má tam jakýsi screen recorder) – ten je zdarma, jen při instalaci odmítnout ASK Toolbar či podobné zbytečnosti, které se bude snažit instalátor vnutit či nabídnout.

led: Nemusí to být příkaz, může to být třeba žádost o to, abychom mu napsali všechny programy na natáčení obrazovky, co známe.
P.S.: To chce klid 🙂

Další odpovědi
badisko

bandicam …http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/zachy­covani_obrazov­ky/bandicam/

Poklička

Camtasia Studio

led

"Ha, a otázka znie?
To čo ste napísali je akýsi príkaz, to sem nepatrí.
Prostě jen chci otázku!

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány."

Dovolím si s administátorom nesúhlasiť!
Ak upozorníte na chybnú otázku je to obťažovanie? Kde je v otázke/príspevku otázka?
„Pokládejte jasné otázky
Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. Správná gramatika a psaní bez překlepů pomohou lidem najít vaše otázky. Pokud uživatelé pochopí, na co se přesně ptáte, tak obdržíte kvalitnější odpovědi.“ viď kodex