pokazdejinak

jak nahrát obrazovku na video a přitom zaznamenat zvuk z reproduktorů a ne jen z mikrofonu?

znáte někdo program na nahrávání plochy obrazovky, který si umí vybrat, jestli zaznamenávat zvuk z mikrofonu nebo z reproduktorů? hledala jsem na slunecnice.cz a zdá se mi, že všechny nahrávají jen zvuk z mikrofonu…
Doplňuji:
vzhledem k tomu, kolik jsem si jich už nazkoušku stáhla z té slunečnice a neuměly to nahrávání z reproduktorů, ač se původně tvářily všelijak :) bych uvítala nějaké demo zdarma nebo free verzi programu… ale za všechny tipy děkuji, prozkoumám :)

Nejlepší odpověď
badisko

bandicam…http://w­ww.bandicam.com/cz/

Další odpovědi
cochee

Potřeboval jsem to jen jednou, ale program mi zůstal nainstalovaný: WM Capture. Hned jsem ho vyzkoušel a měl defaultně nastaveno nahrávání interního zvuku.

SickBreed

Fraps jednoznačně nejlepší – tedy pokud chceš nahrávat z her, nebo video souborů. Jinak Camtasia studio které dovoluje snímat celou obrazovku nebo její určený výsek. První jmenovaný je placený (tedy v použitelné formě, jinak nahrává videa snad do minuty délky) a u druhého si nejsem jistý, ale bude taky. Ne nic drahého a jedná se o užitečný soft.