Sandy

Znáte program na stahování hudby z youtube???

Potřebovala bych poradit nějaký program(nejlépe máte-li s ním osobní zkušenost)na stahování POUZE hudby z youtube.com. Vyzkoušela jsem jich už pár ale buď nefungují anebo se mi stáhne i video.

Nejlepší odpověď
kenyrts

jeden návod by byl tady:

Zdroj: http://verejne­tajne.blog.cz/0803/jak-stahnout-hudbu-z-youtube-com

Další odpovědi
x

skuz si stáhnout program – aTube catcher, já ho používám, stáhneš si přes něj hudbu do mp3 i do jiných formátů

Bonifác

Používáš li jako prohlížeč Firefox, doporučuji ti si nainstalovat Download helper. Je to skvělí doplněk, pomocí kterého stáhneš video, muziku a obrázky nejenom z You Tube, ale i ze spousty dalších stránek. Navíc ze stránek ze kterých to nejde, tak při troše znalosti angličtiny, jí jde zaregistrovat v tomto doplňku a ejhle už to jde.

Zdroj: https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/3006

cikuli

stáhni si ze slunečnice real player je zdarma stahuje celá videa,ale můžeš si vypálit jenom muziku