Josef 2000

Mám odstranit destičku z vlnovodu v mikrovlnné troubě?

Dobrý den.
Koupily jsme si mikrovnou troubu ECG a na pravé straně je vlnovod a na tom vlnovodu je ještě malá destička. Mám jí tam nechat nebo dát pryč.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
brillant

Nechat

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-funkci-plni-desticka-ktera-v-mikrovlnne-troube-prekryva-kanalek-kterym-se-do-trouby-privadeji-mikrovlny

cochee

Nechat

Ve vnitřním prostoru, jo? Jasně že nechat, destička je pro mikrovlny normálně průchozí a zabraňuje vniknutí nečistot do vlnovodu. Některé trouby ji mají, jiné ne. Kdyby se měla před prvním použitím odstranit, jistě by to bylo několikrát zdůrazněno v návodu i třeba nálepkou na troubě.

jáára

Nechat

Bard

Nechat