kamila44444

Vhodná plemena pro agility?

Jaká plemena (spíše větší), by jste doporučovali pro agility? kromě Border kolie.
Doplňuji:
KAPKA: toho psa ještě nemám :D , protože se pořád nemůžu rozhodnout. Už jsme měli jednoho zamluveného, ale pán nám napsal, že si ho už někdo vzal. To samé u druhého pejska, co jsem mohla mít! Nemůžu se rozhodnout mezi: Irský setr, Flat coated retriever, Bernský salašnický, kříženec. Bernský salašnický by asi nevydržel dlouho běhat :D tak ten ne. – Mezi těmi tři se nemůžu rozhodnout.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máš nějaké zkušenosti s agility,tak víš nejlépe se kterými plemeny jsou nejlepší výsledky.Pokud zkušenosti nemáš,zajdi na nejaký závod a sleduj.Plemen je na výběr hodně,ale musíš také zvážit pořizovací náklady a podmínky k ubytování psa i tvoje dosavadní pejskařské zkušenosti a podle toho si vybrat vyhovující plemeno.....:D

Další odpovědi
kapka

Ty toho psa ještě pořád nemáš? 😁
Větší než borderka, vhodný na agility je belgický ovčák- malinois
http://www.you­tube.com/watch?v=K8Vxi­FUOWyk&feature=re­lated

Drap

jde cvičit téměř s čímkoli. Třeba malí a střední knírači

ReHu

Píšeš kříženec. Kříženec něčeho co znáš, nebo neznámý?
Já mám křížence obě holky a obě agility moc bavily i byly šikovné. Dnes to jsou už „babky“ 🙂

Jessica ♥

Já mám fenku Jessicu, je to zlatý retrívr. Agility ji strašně baví, takže plemeno doporučuji 🙂