Stříbrný

Pejskaři znáte to?

Můj pes vyzvrátil dnes krvavé sliny, podruhé už normální bílé sliny a taky se doma před záchodem 2x vyprázdnil sakumprdum všecko. Jedna pani mi na to řekla, že je dnes "černý měsíc" (zatmění) a že pejskové se takhle chovají, že řešila stejný problém. Je to možné, že pejsek reaguje na měsíc a zítra už bude dobře?? Od pohledu mu nic nechybí, ale já jsem nervozní z důvodu stěhování, takže to ze mě učitě vycítí...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

"Jedna paní povídala" jsou rady dost nedůvěryhodné. Vykašlávání krve ( nebo zvratky s příměsí krve) asi nebude záviset na postavení planet nebo tak něco. Pejsek i podle dalších projevů není úplně fit a pokud se během dne stav neupraví, bude muset k veterináři. Pokud má horečku, nebo se jeho stav horší, tak i dřív.

Další odpovědi:

Zlatý

jedna pani rekla ze je zatmeni tak pes zvraci jo ...typl bych se neco sezral...

Zlatý

Pes bez pochyby vycítí nervózní atmosféru provázející stěhování a reaguje na ni popsaným způsobem. Pociťuje napětí, nejistotu a obavy z očekávaných změn. Zatmění měla asi jedině ta jedna paní, ale v hlavě. Měsíc je v tom nevinně.

Bronzový

To neznám, ale párkrát mi pes doma přez noc zvracel na chodbě, ale to bylo tím že žral buď trávu, nebo žvejkal nějakej klacek a žral to dřevo blbec

Zlatý

určitě něco špatnýho sbaštil a ta nervozita není z žádnýho
měsíce, ale z toho, jak se stěhuješ to vycejtí všechna zvířata :)

Zlatý

Na Měsíc bych nesázela. Jak pes zvrací krev, mohlo něco prasknout v trávicím traktu, šla bych hned k veterináři.

Pokročilý

Aha, jedna paní řekla.. Víš kolik toho lidi údajně "vědí"? Tohle rozhodně nesouvisí s měsícem, ale pejskovi asi není nejlíp, i když to tak nevypadá. Zkus mu šáhnout na čumák, jestli ho nemá teplej a zajdi s ním k veterináři a né k nějaký paní

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.