nevíte jak přemluvit rodiče aby mi dovolili vzít si psa z utulku??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

O psa je nutnost se starat, jak to budeš zvládat časově, dopoledne jsi ve škole, odpoledne máš třeba nějaké kroužky nebo chceš jít ven a pejsek se zatím doma počůrá a rodiče budou zuřit

Další odpovědi:

Zlatý

Těch důvodů je zřejmě několik-alergie,časová vytíženost,malý byt plus další a další.
Měla bys rodičům dokázat,že jsi schopná se o zvířátko postarat,aby ta povinnost nakonec nezůstala na rodičích,protože zvířátko není hračka,potřebuje lásku a péči.
A také mohou mít výhrady na zvíře z útulku proto,že nikdy nevíš kdo měl pejska před tebou a jak se k němu kdo choval.O takové zvíře je sice v útulku moc dobře postaráno,ale pamatuje si moc dobře všechna příkoří,a takového psa je pak těžké převychovat i pro zkušeného pejskaře.

Zlatý

Pes není věc, kterou když nemáš náladu odložíš. Je to opravdu starost , která nikdy nekončí a hlavně psa dobře vychovat. Asi rodiče vědí co dělají.

Zlatý

Řeknu ti asi toto:Proklínám den,kdy jsem dceři dovolila mít psa.Dnes už ho máme 10let,ne z útulku,ale štěně od chovatelky,strašně ho miluju a vzorně se o něho starám/aspoň myslím/,celý den je se mnou v práci,stál mě už spoustu peněz,byl 3x na operaci s ledvin.kamínky,nikomu bych ho nedala,ale je to opravdu velká starost,ale samozřejmě i radost.O všechny zvířátka,které chtějí děti,se nakonec starají rodiče,aspoň v naprosté většině případů!

Zlatý

Je zde snad i kromě všech již uvedených důvodů ještě asi ten, že pes z útulku je vždy svým způsobem rizikový. I když je pes sebehodnější, tak nikdy nevíme od kud je, jaké měl zážitky, k čemu a jak byl eventuelně cvičen. Staršího psa, k tomu ještě špatně cvičeného, nebo nevychovaného bývá velice obtížné a časově náročné vycvičit a vychovat. Asi to neni moc populární názor, ale zajímám se a cvičím psi cca 40 let.

Rodiče nepřemluvíš znám to

Zlatý

Někdy mají rodiče víc rozumu než jejich děti.
Touha po psovi je podmíněna čím?

Diskuze k otázce

Nieto

Nech psa aby přemluvil rodiče za tebe.. já to tak udělala zamilovali si ji na první pohled.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.