zvonisek

Pes zvrací, co s tím?

Zvracel dvakrát za týden, jinak tak jednou za měsíc takovou bílou pěnu. Je to vážné?

Odpovědi
ten který je

Zrovna dnes řeším stejnou věc. Můj čtyřnohý přítel v noci zvracel. Příčiny mohou být dvě. V okolí může být hárající fena nebo pes žere trávu, aby si pročistil žaludek. V případě hárající feny v okolí, může mít pes i narušenou psychiku a jeho chování bývá nezvyklé, mnohdy až apatické.

Baru.kon

Jak je to vážné posoudí jedině veterinář. Zkuste se podívat na jeho stravu – vyměnit granule, nepřilepšovat mu jiným jídlem. Uvidíte, z čeho je pejskovi špatně, když se o bude opakovat, určitě zajeďte k veterináři.