panxnotdead

Vesničan jede do Prahy aneb kam se mám podívat?

Chtěl bych to tak nějak všechno stihnout v jediný den, doporučíte mi nějaká zajímavá místa a taky nějaký centrum na hadry? Ještě se chci zeptat, kde bych se mohl za normální cenu najíst. Děkuju :)

Odpovědi
led

Hmm, za jeden deň, ak to nie je nákupná návšteva spojená s posedením v niektorej slávnej hospode… Niečo si musíte odpustiť.
Malá rada slovenskej dedinčanky: už doma si naplánujte body, ktoré chcete navštíviť. Pozrite si mapu a zakreslite pešiu trasu a trasu mestskou dopravou.
pomôcka: http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/ho­me/navstivte_pra­hu/index.html
http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/ho­me/navstivte_pra­hu/jak_se_po_pra­ze_pohybovat/in­dex.html
http://www.pra­ha.cz/virtual­ni-prohlidky
Doporučujem jednodenný lístok cena jedného lístka je 32.-Kč, jednodenný 110.-Kč, to znamená 4.cesta je už so zľavou 5. a viac je zdarma. Vidiečan šetrí aj na dopravnom :)
Obchody s odevom nájdete v centre v rôznych cenových reláciách od Bíleej labute, cez Náměsti republiky (2 nákupné strediská), ode Prašnej brány k Orloju na Radničnej veži na Staroměstkom náměstí, odtiaľ smerom cez Uhelný trh na Národní k OD MY (Máj), potom naložení smerom na Vltavu k Národnímu divadlu. Popri Vltave sa dáte smerom (vpravo) ku Karlovmu mostu, odtiaľ sa odvezte hore na Hradčany, po pozretí Chrámu svatého Víta, Zlatej uličky a Daliborovej veže, zbehnete na dole na Malú stranu, to už budete tak unavení, že stačí navštíviť útulnú hospodu (nebudem robiť reklamu žiadnej známej) a spokojne sa vrátiť domov. Tých návštev budete musieť absolvovať viac, s mojim návodom ste videli len malý mikrozlomok Prahy.

ten který je

Navštivte obchodní dům Bílá Labut.:-)

Rocker

Záleží,co by jsi chtěl vidět.Klasika je Hrad,Karlův most,Staromák,Kam­pa…Centrum na hadry je Fashion arena ve Štěrboholích.Najíst se dá v každém nákupním centru,je tam spousta restaurací i rychlých občerstvení.

MilanKam

A tak co by sis představoval? A kde budeš? Protože Praha je teda dost obsáhlý pojem …Ale nějaké zajímavé tyby bych určitě měl …

Kroupič

Určitě McDonald, pak možná nějaký 3D kino a možná aquapark. To na vesnici nemáš ;)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.