bara32101

kam se podívat v Praze?

od 2.5. do 3.5. pojedeme do prahy máte někdo nějaký dobrý nápad kam se podívat?

Nejlepší odpověď
setapouch

Jaky vek, zajmy, rozpocet?

Další odpovědi
Quimby

Za tu dobu nemáš šanci projít ani půlku těch památek :D

Můžeš si projít Staré město, podívat se na Pražškej Hrad, rozhlédnout se z Petřínské rozhledny, projít si nějakou tu galerii, muzeum… je toho spousta na výběr

MirKop

Doporučuju Technické muzeum, orloj ve 12 a Karlův most

lexx

Václavák, Staromák, Karlův most, je to kousek, trochu dál Pražský hrad…

anonym

Ahoj. To záleží dost na tom, co hledáš. já osobně bych doporučoval mrknout například sem: https://pragu­einone.com/ Mají tam docela dost zajímavých tipů na místa, kam zajít a všechno hezky na jednom místě. Sám jsem se podle té stránky řídil, když jsem to v Praze ještě tolik neznal. 🙂