LaDy MuSiC

Věříte na pověry?

Např. na to, že když někdo vidí černou kočku, tak musí udělat deset kroků do zadu apod. Znáte ještě nějaké takové a věříte na ně?

Nejlepší odpověď
annas

Zajímají-li vás pověry, zkuste si projít i starší odpovědi (asi na 10 stránkách(. Třeba najdete nějakou neobvyklou.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­124&q=pov%C4%9Bry&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
casey

ackoliv obecne na povery neverim, tak kdyz je potreba neco zaklepat na drevo, tak taky zaklepu.

anonym

No,jsem už sice starší ročník,ale pokud mi zkříží černá kočka cestu,třikrát si uplivnu.

briketka10

dřív jsem věřila na nešťastnou 13, ale od doby co mi nosila štěstí tak věřím, že je to pro mě vlastně šťastné číslo, můj kamarád zase obcházel kanály a to hned 3× ! mě to zůstalo, ale neobcházím je, jen když na kanál šlápnu, tak si v duchu 3× odplivnu, hrozná obscese, já vím, ale někdo má i horší jako, že přerovnává hrníčky, nebo se dívá na jedno rameno, nebo se pořád čistí, furt zametá a má doma vysmejčíno..

hanulka11

nikdy jsem nevěřila a nevěřím

rosinka

Na pověry moc nedám, zbytečně by mě to neurotizovalo, a není to k ničemu, ale když se mi podaří vidět kominíka.. , zvedne mi to náladu:-)

tornadolou

Já na pověry nevěřím, ale když je pátek třináctého njsem nějak podvědomě ve střehu:)