Avatar uživatele
LaDy MuSiC

Věříte na pověry?

Např. na to, že když někdo vidí černou kočku, tak musí udělat deset kroků do zadu apod. Znáte ještě nějaké takové a věříte na ně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, kenyrts, briketka10 před 4522 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zajímají-li vás pověry, zkuste si projít i starší odpovědi (asi na 10 stránkách(. Třeba najdete nějakou neobvyklou.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­124&q=pov%C4%9Bry&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

ackoliv obecne na povery neverim, tak kdyz je potreba neco zaklepat na drevo, tak taky zaklepu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No,jsem už sice starší ročník,ale pokud mi zkříží černá kočka cestu,třikrát si uplivnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

dřív jsem věřila na nešťastnou 13, ale od doby co mi nosila štěstí tak věřím, že je to pro mě vlastně šťastné číslo, můj kamarád zase obcházel kanály a to hned 3× ! mě to zůstalo, ale neobcházím je, jen když na kanál šlápnu, tak si v duchu 3× odplivnu, hrozná obscese, já vím, ale někdo má i horší jako, že přerovnává hrníčky, nebo se dívá na jedno rameno, nebo se pořád čistí, furt zametá a má doma vysmejčíno..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nikdy jsem nevěřila a nevěřím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Na pověry moc nedám, zbytečně by mě to neurotizovalo, a není to k ničemu, ale když se mi podaří vidět kominíka.. , zvedne mi to náladu:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tornadolou

Já na pověry nevěřím, ale když je pátek třináctého njsem nějak podvědomě ve střehu:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek