Kepler

V kolika letech jste dostali první štamprlu?

Nebo jste si tajně cucli.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Sežer mě, ale tohle si vážně nepamatuji. Vím jen že to už bylo na základce. :)

Další odpovědi
agentpv

Začalo to metropolem na silvestra cca v 9 letech. Pak sem tam šampus, vaječný koňak, višňovka… a když jsem se přestěhovali ze severu na jih Moravy tak mi bežně nalévali ve sklepě známí 2dc vína, burčáku… Slivovici jsem okusil tajně cca ve 12 letech ale to už mi naši dávali sem tam ochutnat i další tvrdý alkohol – klášterní tajemství, netaxu, becherovku …

Rokio

Nikdy. Ani jednou v životě jsem neochutnal chuť alkoholického nápoje. V životě jsem si nedal ani burčák.

led

Ak myslíte tú, čo mi z nej bolo zle, tak veľmi skoro. Ale mala aj dobré účinky, pochopila som ,že s alkoholom môžem počkať aspoň do dospelosti.

Tw!st

Toš u nás na moravě je to takovy volnějši jak u těch Pražáku, tak nevim, kolem deviti let.

Rokio: Ale vždyť tvůj idol Rock Lee si také někdy cucne 😁

dubraro

Slivovici na bolavý zub mi babička dávala už když mi bylo nějakých 6–8 let. A o něco později i malou štamprlku ořechovky nebo višňovky (domácí výroby).

Kepler

Rokio: to ti nevěřím!