Druell

Která značka šamponu Vám nejvíce vyhovuje a jaká vůně?

Nejlepší odpověď
Andělé

Elseve..nedám na něj dopustit už léta. A krásně po něm voní vlasy.

Vůně-parfémy,co mám ráda jsou dražší a už jsem si je dlouho nekoupila.
Nyní máme s dcerou příjemnou vůni Pur Blancu od Avonu..celý den vydrží a moc pěkně voní.

Další odpovědi
briketka10

šampon taky Elséve na melír a vůni černé B.U.

Damiana

Šampony střídám, ale nejoblíbenější mám stejný jako Andělé a Briketka10 🙂 – Elséve (ten růžový).
Co se vůní týká, už přes deset let jsem věrná Coco Mademoiselle od Chanelu. Jestli tě zajímá proč, tak se podívej, tady o něm něco je…

http://www.mo­dernizena.com/mo­da/parfemy/cha­nel-coco-mademoiselle/

pizlicka

vyzkousela jsem snad vsechny znackove.nejvice mi vyhovuje sampon prirodni z mrtveho more.stoji sice 235kc,ale vlasy opravdu ozivi.nechce se mi od PC,ale zitra dodam nazev samponu.
Doplňuji:
sakva,uz jsem si vzpomela-KAWAR je znacka toho samponu.mam vlasy do pasu a uplne je to ozivilo.mam ten regeneracni.maji i kondicioner

anonym

Syoss – sice trosku drazsi ale je ho hodne a je uplne nejlepsi!

anonym

Dostal jsem litr a půl kořalky a mě to nechutnalo. Nechutnalo to nikomu z práce, každý nad tím ohrnoval nos, kdo ví, z čeho to bylo no. Prý to byla slivovica. Tak jsem si s tím umyl auto. To vonělo! Na křižovatce stáli policisté a náhle jak když do nich střelí začali stopovat. Nenadejchal jsem nic, ale ten smrad jim byl povědomý. Nic nedostali, ani štamprli.