v kolika letech jste měli prvního kluka/holku?

v kolika letech jste měli úplně prvního kluka/holku? je to myšleno jako že i když jste spolu chodili jenom ze srandy nebo jen chvilku.

Nejlepší odpověď
iceT

Asi v 16,to jsme vodili za ručičky a pokaždé,když mě šel doprovodit,tak jsme dvě hodiny stáli kousek od baráku a on se rozhodoval,jestli mě má dát pusu na rozloučeou nebo ne.

Další odpovědi
anonym

Ve 3 tride. Ja mela toho kluka , ale kluk bohuzel nemel me. ☹
Stali jsme v rade, za sebou pri telocviku na skok do dalky. Ja stala za nim a dala mu pusinku na vlasy. A on se otocil a jednu mi vrazil ! ;-(
Pak po letech … , kdyz mi narostly prsa , tak dolezal… , ale ja uz ho po zkusenostech "s tyranim " nechtela. 🙂
Jsme pratele a smejeme se tomu dodnes. -iv-

jendahun

Na ženské jsem byl už jako kojenec a líbily se mi ženské prsa.
Ve druhé třídě jsem se přestěhoval do jiného města a domů ze školy jsem chodil se svou spolužačkou a sousedkou.Chodili jsme spolu do kina(její maminka pracovala v kině),krmila mě cukrovím „pusinkama"a říkala"hop pusinku do pusinky“,chodili jsme se dívat na koťata,vodili se za ruce a já jsem se za to strašně styděl před klukama.Ojojoj -byl jsem tehdy blbec…Asi v deseti jsem se na pionýrském táboře zamiloval do praktikantky Elišky,strašně žárlil na praktikanta Pavla,Elišce nosil kytice polních květů a byl celému táboru k smíchu.Pro Elišku jsem se poprvé pro holku porval se stejně starým vyhryzem.Dopadlo to blbě.Spadl jsem z loďky do vody,dostal rýmu,totálně se znemožnil,ale má láska k ní neochladla.
Sakra takové,čtyřicet let staré věci si pamatuji a co bylo včera, už nevím.Asi proto je v tom tolik krásy.

Ponytail

Myslím, že mi bylo 13 nebo 14 let. Byla to krásná láska:-)

ten který je

Ve 14.

anonym

Já byl nějak agilní už od útlého věku.
První projevy už v mateřské školce – Růženka, nemotorným dvořením jsem jí skřípl rameno dveřmi na záchod,měla pak takový cucflek.
Další ve 2. třídě, nosil jsem aktovku Anince Papáčkové, když jsem jí doprovázel domů k posměchu kluků, co dělali haury.
Pak 8. třída na školním výletě, mne velice zaujala pučící prsa jedné spolužačky a kromě toho inspirace od jedné mimořádně vyvinuté spolužačky, která už tehdy chodila s vojákem, což nám připadalo jako vrchol frajeřiny a dospěláctví.
V téže době na táboře, to už bylo vážné a opravdové ve smyslu 1. lásky, na níž vzpomínám dodnes.
A nakonec už více naplněná láska na průmyslovce při romantické chmelové brigádě s Lenkou, k níž už jsem jezdil domů, protože bydlela v Písku.
Když tak na to dneska s odstupem koukám, většinou to byly dívky něžné, křehké, poetické, vzbuzující galantnost a ochranitelské pudy.

panenka

Prvního kluka jsem měla když mě bylo 14 a půl a jsem s ním až doted nyní je mě 33 let