v kolika letech jste měli prvního kluka/holku?

v kolika letech jste měli úplně prvního kluka/holku? je to myšleno jako že i když jste spolu chodili jenom ze srandy nebo jen chvilku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Asi v 16,to jsme vodili za ručičky a pokaždé,když mě šel doprovodit,tak jsme dvě hodiny stáli kousek od baráku a on se rozhodoval,jestli mě má dát pusu na rozloučeou nebo ne.

Další odpovědi:

Ve 3 tride. Ja mela toho kluka , ale kluk bohuzel nemel me. :-(
Stali jsme v rade, za sebou pri telocviku na skok do dalky. Ja stala za nim a dala mu pusinku na vlasy. A on se otocil a jednu mi vrazil ! ;-(
Pak po letech ... , kdyz mi narostly prsa , tak dolezal... , ale ja uz ho po zkusenostech "s tyranim " nechtela. :-)
Jsme pratele a smejeme se tomu dodnes. -iv-

Bronzový

Na ženské jsem byl už jako kojenec a líbily se mi ženské prsa.
Ve druhé třídě jsem se přestěhoval do jiného města a domů ze školy jsem chodil se svou spolužačkou a sousedkou.Chodili jsme spolu do kina(její maminka pracovala v kině),krmila mě cukrovím "pusinkama"a říkala"hop pusinku do pusinky",chodili jsme se dívat na koťata,vodili se za ruce a já jsem se za to strašně styděl před klukama.Ojojoj -byl jsem tehdy blbec....Asi v deseti jsem se na pionýrském táboře zamiloval do praktikantky Elišky,strašně žárlil na praktikanta Pavla,Elišce nosil kytice polních květů a byl celému táboru k smíchu.Pro Elišku jsem se poprvé pro holku porval se stejně starým vyhryzem.Dopadlo to blbě.Spadl jsem z loďky do vody,dostal rýmu,totálně se znemožnil,ale má láska k ní neochladla.
Sakra takové,čtyřicet let staré věci si pamatuji a co bylo včera, už nevím.Asi proto je v tom tolik krásy.

Bronzový

Myslím, že mi bylo 13 nebo 14 let. Byla to krásná láska:-)

Zlatý

Ve 14.

Já byl nějak agilní už od útlého věku.
První projevy už v mateřské školce - Růženka, nemotorným dvořením jsem jí skřípl rameno dveřmi na záchod,měla pak takový cucflek.
Další ve 2. třídě, nosil jsem aktovku Anince Papáčkové, když jsem jí doprovázel domů k posměchu kluků, co dělali haury.
Pak 8. třída na školním výletě, mne velice zaujala pučící prsa jedné spolužačky a kromě toho inspirace od jedné mimořádně vyvinuté spolužačky, která už tehdy chodila s vojákem, což nám připadalo jako vrchol frajeřiny a dospěláctví.
V téže době na táboře, to už bylo vážné a opravdové ve smyslu 1. lásky, na níž vzpomínám dodnes.
A nakonec už více naplněná láska na průmyslovce při romantické chmelové brigádě s Lenkou, k níž už jsem jezdil domů, protože bydlela v Písku.
Když tak na to dneska s odstupem koukám, většinou to byly dívky něžné, křehké, poetické, vzbuzující galantnost a ochranitelské pudy.

Zlatý

Prvního kluka jsem měla když mě bylo 14 a půl a jsem s ním až doted nyní je mě 33 let

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.