zjentek

V kolik máte doma večerku?

Odpovědi
elkon

Nejsme na vojně, ani na internátu.

Savier

Bydlím sám, takže jen tehdy, kdy se mi zachce!…

Drap

Nemáme stanoveno. Pokud se někomu chce spát, tak jde.

marci1

Různě, až ji odtroubím! 😄

da ny

Jak kdy.
Nejčastěji mezi 23:00 –3:00.h V pátek a v sobotu i dříve.

aliendrone

Tak večerku NEMÁM doma, ale mám ji tak blízko, že se nevyplatí onanie s elektrowerkem (ohýbat se a vytahovat hoverboard, natož laborace s kolobrndou). 😁

No a na večerku ve smyslu spánku si nehraju od doby, kdy jsem přestal věřit na Klekánici. Že si mě sebere a odnese, což mi tvrdívala bábí. 🙂
BTW – jestli si pro vás cca touhle dobou (obvykle kolem páté ráno) někdo přijde, tak to není Klekánice, ale FÍZLOVÉ (alias benga / chlupatý / cliftoni / švestky / atd. 😉 ). Tož žádný strach. 😄

jirka F

Většinou mezi 21:00 – 21:30 o víkendu i déle.

paul1

Já mívám častěji „nočenku“, okolo půlnoci. Jsem tzv. sova. 🙂