Bronzový

V kolik hodin nejčastěji chodíte spát ?

Snažím se jít v 22, ale nakonec stejně jdu kolem jedenácté.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Jak kdy, ale nejčastěji kolem jedné, půl druhé (ráno). Nepotřebuji moc dlouho spát.

Bronzový

Někdy už ve 20 hodin, ale většinou kolem 22-23 hodiny.. Když mám práci, tak i kolem 2-3 ráno..

Stříbrný

Zcela individuálně, spíše záleží na tom, co mě čeká následující den. Když musím brzo vstávat, tak se snažím okolo jedenácti večer, nejpozději v půlnoci ulehnout, jinak bych pak byla ráno rozlámaná. Také záleží, v kolik na mě padne únava, to pak jdu dříve. A o víkendech sem tam doháním spánkový deficit, tudíž je to zcela individuální. :-)

Stříbrný

Všechno záleží na tom jakou mám směnu.Při ranní se snažít jít spát okolo 22té hodiny (občas nějaký film končí do půl jedenácté) , vstávám o půl páté.Při odpolední v půl jedenácté (někdy o pár minut déle) přijíždím z práce a jelikož mám ještě hlad a nechce se mi spát, tak se najím a do půlnoci sedím u počítače.Vstávám v sedm hodin.Po noční příjíždím z práce o půl sedmé a jdu hned spát a vstávám mezi 13-14tou hodinou.A pak už spát nejdu.

Zlatý

Většinou tak od jedenácti do půlnoci. Vstávám v 5

Zlatý

Mezi 1. a 3. hod.
Jsem prostě sova. A i když si někdy lehnu dřív, stejně neusnu a pak si dlouho čtu, čučím na TV, píšu odpovědi, ....
Ale zase vstávám později, potřžebuji cca 8 hod spánku :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.