BEAES

V jakých barvách bude váš letošní vánoční stromeček?

Loni byla in fialová, nevíte jaká je letos?

Nejlepší odpověď
anonym

já se vzhlídla ve slaměných ozdobách doplněných červenou,tak doufám že to bude ladit a nelekne se ježíšek

Další odpovědi
ReHu

Neřídím se jako určovanými módními trendy pro zdobení stromečku. Stejně to je jen proto, aby se zvýšil obrat.
Každoročně zdobím přírodními ozdobami nebo v jejich duchu.
Vlašské ořechy, makety jablíček, slaměné, dřevěné, drátkované kamínky, …

hanulka11

určitě červeno- zlatý mám ráda tu kombinaci

myšpulín

U nás v červených barvách 🙂

vecernice

U nás ho zdobí brácha se synem a barvy zvítězí naprosto všechny.Je mi to jedno,hlavně že to nemusím dělat já a většinou máme stromeček přímo ukázkovej.

FOG

No rozhodne pravy strom,takze zeleny.

dennis15

Já mám málo ozdob, takže mám stromeček každý rok stejný. V kombinaci červeno-zeleno-modrá.