Avatar uživatele
štamgast

V jakém věku začínají šedivět vlasy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, suaeda, briketka10, zzzzz před 3758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

To má každý jinak. Brácha 28 a už šedivé vlásky sem tam má, Já 36 a ani jeden. Tmavovlasí lidé šediví často dřív.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jak komu, někomu prakticky nikdy, někomu už klidně kolem třicítky, je to individuální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Je to velmi různé. Mému kamarádovi začaly šedivět vlasy v 18 letech ( měl je tmavě černé ). Někomu třeba až po padesátce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Je to různé někdo má šediny dost brzo, někdo prakticky nikdy. Jednak asi má vliv genetika, barva vlasů ale hlavně starosti a stresy.
Jednomu mému známému (bylo mu tehdy 40 let) zemřela dcera. Jeho vlasy do té doby hnědé bez šedin během několka málo týdnů všechny zešedivěly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

můj kámoš zešedivěl tak říkajíc ze dne na den ..to když jsme tehdy kolem dvacítky přijeli z vojny a jemu zrovna zemřel otec. A i když vědci tvrdí, že jev (vyvolaný psychicky) s takto rychlým nástupem není možný, tak jsem to viděl na vlastní oči :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jádrohlod

Co já vím , tak z obliga jsou plešatí , ti se na první šediny načekají !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Je to ryze individuální, závisí to na mnoha faktorech. Někdo před třicítkou, jiný až po šedesátce. Týká se jak mužů, tak žen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už na škole jsem měla sem, tam šedivák, každý to má jinak, ale když má člověk tmavé vlasy, je to samozřejmě víc vidět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek