autacek

Už máte nějakou novou dvacku?

Nejlepší odpověď
Roman71

Nějakou starší výroční bych nejspíš někde našel, ale na tu novou stojí zájemci brutálně dlouhé fronty 🙂 Konkrétně v Ústí nad Labem to vypadalo jako kdyby v ČNB rozdávali něco zadarmo 😁

Další odpovědi
Kepler

Celkem to nechápu, proč bych ji měl mít. Sběratelskou cenu to nemá, velká série. Nikdo neměl zájem ani o stříbrnou stokorunu s Gottwaldem, ani stříbrnou desetimarku z olympijských her v Mnichově v r. 1972.

marci1

Ne a nevidím důvod, proč bych ji měla mít. Známý, sběratel tvrdí, že lepší by bylo si koupit novou 5 000 Kč bankovku. 🙂

aliendrone

Nové dvacky jsem přestal akceptovat již před lety. Na rozdíl od jiných NERAD vypadám jako pedofil! ;) :D :D