bolak

Proč lidi platěj na nádraží 20 korun za to, aby mohli vykonat potřebu, když můžou jít normálně do nějakýho…

…vlaku, kterej odjíždí až za dvacet minut, sednout si a hodit bobek mezi koleje?

PS: promiň michale, ale musel jsem se zeptat

Nejlepší odpověď
Damiana

Fakt pořád platí a nezbyla tu už jen čuňata? Ještě, že tak:-)

Další odpovědi
Hykam

Český dráhy mají nové krédo: „Když musíš, tak musíš“ a když už ti ho..no klepe na pr..el, tak i tu dvacku dáš 🙂

AndreiRanger

Do stojícího vlaku bys jít neměl, je to o pokutu, ale pravdou zůstává, že bezplatný záchod ve vlaku je mnohdy čistčí než ten placený na nádru ☹

briketka10

u nás to bylo vždycky za bůra a teď za osm
divnej počet, hledej narychlo takový drobný :)

pusinka50

Tak normálně hygienicky naučený člověk nepůjde ve stojícím vlaku vykonat potřebu. To se prostě nedělá

Michal Kole

Šel bych ke stromu, tam je to zadarmo.

elektrikář

Ve stojícím vlaku je používíní toalety zakázáno. Ve vlacích je totiž stále ještě středověk, a vaše poklady padají rovnou na koleje.V přírodě se to časem rozloží. ale na nádraží dost těžko.Vlakové soupravy které k nám jezdí z Německa už mají klasické splachování na vodu, a na poklady mají nádrž.

dudu

Moje babičky byly typické selky. Neukázněná koťata odnaučovaly kadit kde se nemá tak, že jim v jejich hromádce otřely šňupáčky. Věřím, že by to fungovalo i v těchto případech.

bolak

pusinka50: nedělá, ale mohlo by :)

bolak

Michal Kole: čoveče ve který osadě to žiješ, že máte v nádražní hale stromy :)

briketka10

Mezi stromy :))

briketka10

v Pardubicích jsou kupodivu
docela čistý i voňavý :)

Lucijej

Bolaku, ještě je naváděj…

bolak

já zrovna tudle potřeboval a byla to hotová sofiina volba :)

za ty prachy, víš co, sem si mohl koupit třeba bagetu, nebo něco ke čtění..

Lucijej

Tak to bych chtěla vidět, jak v dnešní době bagetau nebo časopis za dvacku, zrovna tak záchodky – to nemají ani v Praze na hlaváku…

bolak

Já jednou, když byla nouze, vyrazil kupovat bagetu na benzínku, 160 korun po mně chtěli, za ten rohlik s vajíčkem :))

Ale chvíli to trvalo než mi to došlo, stál sem tam, a hledal na tom jejich digitálním přístroji desetinou čárku, zdálo se mi, že musí bejt rozbitá…

briketka10

nebo 100+1 :))

anonym

briketko, on zapomnel dodat, ze si k te bagete jeste kupoval 5 kondomu .. ( a pak to na te bagete zkousel, jak to vubec funguje ) .. ty vajicka mi k tomu taky nejak jdou .. :), ale uz si moc nevzpominam ! :(
a jak jste na tom vy ? :) -iv-