Zlatý

Za kolik cca Kč kupujete prádlo (kalhotky). Pokud chcete, aby se nerozpáraly po 5 vyprání.

Peru v programnu jemné/ruční praní. Slušnější za 200 Kč. Je to běžná cena? Nepotřebuji luxus. Na běžné nošení. Na romantickou noc mám jiné :).
Doplňuji:
RQLM - také jde trochu (více) o dobrý střih.
Za dvacku možná sedí max tanga. Těch mám dostatek. Někdy potřebuji i jiný střih.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

I přesto,že na tom momentálně finančně nejsem nejlépe,mám stále ráda kvalitnější prádlo,vydrží déle.Ty neerotické kalhotky cca za 200 kč. Za své si je ted nekupuji,ale k svátku,k narozeninám apod.si vždy sama můžu vybrat. Velmi často bývají slevy na kalhotky v New Yorku,např.z 200 kč na 69 kč,ale někdy i za 29 kč a tj.pak radost veliká.
Veškeré jemné prádlo-podprsenky,kalhotky i ponožky peru jedině v sítce,na ruční praní,nanejvýš na 40 či na 30 stupnů,podle toho,co vyžaduje štítek na kalhotkách.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak za tu cenu bych si je asi šil (šla kdybych byla žena) sám a ještě na zadek vyšil "Kalousku, raději sama, než ti platit daně přes prodejnu".
Nekupuji toto oblečení, tak mne cena zarazila s ohledem na velikost látky a i s éohledem na vypravování zahradníků kteří sečou parky v Praze. Prý jich z odlehlejších trávníků vysekají víc než krtinců.
Tak nevím - 200 Kč hodin do trávníku ...
A romantické - když je touha a hezká postava, tak stačí obyčejné, hezky na tělo bavlněné. Stejně většina mužů má pody už zaslepené vnímání.

Stříbrný

Džíny, ponožky a kalhotky, to jsou jediné věci, které si kupuji od vietnamců. Kalhotky max do 30 Kč, nekradu! A vydrží dlouho, tvar i vzhled a nepářou se. peru je v síťce, tak to je vlastně čtvrtá věc, co si u vietnamců koupím, síťky (na zip) na praní, stojí taky do 30 Kč.

Zlatý

Kupuju si je v Tchibu - 2ks/199,-Kč.Peru v pračce na 40°C.A nepářou se.Díky elastanu jsou maximálně pohodlné, dobře drží tvar a vždy dokonale sedí.Například tyto -

http://www.tchibo.cz/…

Bronzový

100,- bych za 1 ks nedala - připadá mi to příliš. Těch Kč 30-35,- mi přijde optimální.

Zlatý

nosím s nohavičkou a některé jsou bezešvé, peru zásadně v ruce..
nebyly tak drahé v obyčejném obchodě s prádlem ani nepamatuji kolik stály, ale do 100,-Kč určitě..

Bronzový

Řekl bych že problem bude někde u vás ... parčka, prášek, ... netuším.
vím, že my kupujeme kalhotky klidně i za dvacku, perou se pravidelně s běžným prádlem na 30-40°C program bavlna, a nidky nebyl s páráním problém.

Diskuze k otázce

Zlatý

terry

Já koupila před lety Pass fit. A teď, než jsem se rozhoupala, tak Neckermann českou pobočku zrušil a hledám vhodnou náhradu.
Jsou fakt skvělý. Vypadají jako nové, drží tvar i po pár letech používání a praní.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.