terry

Za kolik cca Kč kupujete prádlo (kalhotky). Pokud chcete, aby se nerozpáraly po 5 vyprání.

Peru v programnu jemné/ruční praní. Slušnější za 200 Kč. Je to běžná cena? Nepotřebuji luxus. Na běžné nošení. Na romantickou noc mám jiné :).
Doplňuji:
RQLM – také jde trochu (více) o dobrý střih.
Za dvacku možná sedí max tanga. Těch mám dostatek. Někdy potřebuji i jiný střih.

Nejlepší odpověď
Andělé

I přesto,že na tom momentálně finančně nejsem nejlépe,mám stále ráda kvalitnější prádlo,vydrží déle.Ty neerotické kalhotky cca za 200 kč. Za své si je ted nekupuji,ale k svátku,k na­rozeninám apod.si vždy sama můžu vybrat. Velmi často bývají slevy na kalhotky v New Yorku,např.z 200 kč na 69 kč,ale někdy i za 29 kč a tj.pak radost veliká.
Veškeré jemné prádlo-podprsenky,kalhotky i ponožky peru jedině v sítce,na ruční praní,nanejvýš na 40 či na 30 stupnů,podle toho,co vyžaduje štítek na kalhotkách.

Další odpovědi
venkovan

Tak za tu cenu bych si je asi šil (šla kdybych byla žena) sám a ještě na zadek vyšil „Kalousku, raději sama, než ti platit daně přes prodejnu“.
Nekupuji toto oblečení, tak mne cena zarazila s ohledem na velikost látky a i s éohledem na vypravování zahradníků kteří sečou parky v Praze. Prý jich z odlehlejších trávníků vysekají víc než krtinců.
Tak nevím – 200 Kč hodin do trávníku …
A romantické – když je touha a hezká postava, tak stačí obyčejné, hezky na tělo bavlněné. Stejně většina mužů má pody už zaslepené vnímání.

pusinka50

Džíny, ponožky a kalhotky, to jsou jediné věci, které si kupuji od vietnamců. Kalhotky max do 30 Kč, nekradu! A vydrží dlouho, tvar i vzhled a nepářou se. peru je v síťce, tak to je vlastně čtvrtá věc, co si u vietnamců koupím, síťky (na zip) na praní, stojí taky do 30 Kč.

hanny 2

Kupuju si je v Tchibu – 2ks/199,–Kč.Peru v pračce na 40°C.A nepářou se.Díky elastanu jsou maximálně pohodlné, dobře drží tvar a vždy dokonale sedí.Například tyto –

http://www.tchi­bo.cz/Damske-klasicke-kalhotky-2-ks-p400009424.html

fablen

100,– bych za 1 ks nedala – připadá mi to příliš. Těch Kč 30–35,– mi přijde optimální.

briketka10

nosím s nohavičkou a některé jsou bezešvé, peru zásadně v ruce..
nebyly tak drahé v obyčejném obchodě s prádlem ani nepamatuji kolik stály, ale do 100,–Kč určitě..

RQLM

Řekl bych že problem bude někde u vás … parčka, prášek, … netuším.
vím, že my kupujeme kalhotky klidně i za dvacku, perou se pravidelně s běžným prádlem na 30–40°C program bavlna, a nidky nebyl s páráním problém.

Eva Studená

Většinou kupuji z https://www.in­timidea.cz/kal­hotky/

terry

Já koupila před lety Pass fit. A teď, než jsem se rozhoupala, tak Neckermann českou pobočku zrušil a hledám vhodnou náhradu.
Jsou fakt skvělý. Vypadají jako nové, drží tvar i po pár letech používání a praní.