Zlatý

Utekli jste už hrobníkovi z lopaty?

Potkalo vás něco takového? Co vás zachránilo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už jsem to tu kdysi tuším psala, asi jsem tenkrát měla sdílnější náladu. Tentokrát stručně- mimoděložní těhotenství, kolaps v centru města - odvoz záchrankou - po rychlém vyšetření okamžitá operace. Bylo mi asi 26 let, snad to dobře počítám.
Záchranku volala známá, zachránili mě doktoři a jejich moderní medicínské znalosti a možnosti a rychlý zásah.
Moje gynekoložka pak říkala, že bylo štěstí, že jsem nebyla zrovna někde sama v lese.
Ale zajímavé je, jak jsem čekala na tu záchranku a bylo mi zle, tak jsem to poznala, že je fakt zle. Nevěděla jsem co mi je, zprvu mě ani nenapadlo, že to je vážné, nejsem taková cíťa asi. Ale pak najednou přišel takovej pocit, kdy jsem si byla úplně jistá, že jde o život. Asi to člověk pozná, nevím.
Neříkala jsem na začátku, že budu stručná? Já to asi neumim.

Další odpovědi:

Zlatý

Jo. Zachránili mě šikovní doktoři z brněnskýho novorozeneckýho a nejspíš tomu pomohl i jeden starej pan léčitel.

Bronzový

Ano - autohavarie a dost tezka.Ale jsem tu,nahore me nechteli ,pry tu mam jeste na zemi co napravovat.

Zlatý

Ano, když jsem propadl stropem u jednoho starého domu a spadl do hromady kaení a suti.Co mě zachránilo,......zkrátka jsem se z toho dostal.

Bronzový

Potkalo, lezl jsem po skoro na výšku rovných schodech s obrovskými mezerami, do jedné mi zklouzla noha a visel jsem tam 10 minut nad 25 metrovou hloubkou. Hrozilo mi zřícení, ale lidé mě zachránili. Bylo to na Sovinci.

Zlatý

několikrát. Většinou mě zachránilo pověstné štěstí v neštěstí, jednou dokonce i chlapi z nedaleké hospody, kterým křik nebyl lhostejný.

Zlatý

Ano taky ale rozepisovat se kdy a kde je na dlouho.
Tak to zkrátím jsem tu:D

Zlatý

jo jo padala jsem ze schodů zády a chytali mě dole dva silní chlapi..
a jako malá těch pádů z kola a různě bylo jich víc..

Bronzový

r.2007mi lekari diagnostikovali sarkoidozu plic.nasadili hormony prednison.presne po dvou letech,jsem dostala sarkoidozu druheho stupne.opet mi chteli dat hormony.odmitla jsem.doktor mi rekl,ze pokud je nebudu brat,muze to mit do roka fatalni dusledky.rekla jsem,pacienti jsou lhari nedelaji,co maji a ja to dokazu a udelam prelom v lecbe sarkoidozy.prestala jsem kourit,a zacla behat.i pulmaraton jsem uz bezela.po sarkoidoze ani pamatky.tohle se stava pry v sedesati az sedmdesati procentech pripadu,kdy nemoc spontane vymizi.

Zlatý

Několikrát. Zachránila mne vždy, se zpětným hodnocením, současně i "klika" ))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.