peterd108

Taky vám ty Vánoce tak rychle utekly?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ne, Vánoce počítám až do prvýho prvý!

Další odpovědi
da ny

Ne,
máme je na začátku.
Končíme 6. 1 2019
😁

Roman71

Cože? Ony nějaké byly? :D

led

Vianoce bez snehu? To neboli tie pravé Vianoce.
Ale nebojte sa, určite niekto nájde vinníka, prečo deti nemali sneh.

Drap

Ani ne

ivzez

Ne. Nebýt na ně pár otázek tady,
ani bych je letos nezaregistrovala.

jirka F

Ani ne,ale zase se blíží Silvestr. A ten také není špatný,není sice tak dobrý.Jako vánoce ale také jde.Tuhle cca.před rokem jsem kdesi,četl komentář že by se na Silvestra mělo opít do němoty.Což ale povařuji za blbý nápad protože co s toho pak ten člověk má.

jirka F

@led: pravda-pravda:)).

led

jirka F, hlavne, ak na Nový rok je „ožratý, jak čuně“ a nie nadarmo sa hovorí, ako na Nový rok, tak celý rok. 🙂