Potkalo vás štěstí jako mne?!

Řeklo uhni a šlo dál!

Nejlepší odpověď
anonym

Někdy je potřeba štěstí,když už ho potkáte nastavit nohu. Štěstí jak známo přeje připraveným a ne těm,co se mu uhnou! :D

Další odpovědi
Andělé

😁))
jj,když jsem měla pracov.pohovor. Sem se těšila jak malá a když po mě chtěl 3.900 kč,tak bylo po štěstí.
Za pár dní byl jiný podvodník z jiného města ve zprávách,po nezaměstnaných chtěl 2.000 kč.
Jsem zvědavá,jestli v televizi uvidím i toho lotra z Liberce,který po mě chtěl jednou tolik..

anonym

Barbakane, tomu nevěřím. Štěstí je už třeba i to, že se tady potkáváte se spoustou zajímavých lidí a také s názory, které Vás občas pěkně vytáčejí. A proč ne? Vždyť je zatraceně dobré to ustát.
Štěstí je být zdravý a mít život rád. Občas se vztekáte, takže život rád máte.
Já mám tohle štěstí taky. Život „jako pes“, ale jsem za něj vděčná a nevyměnila bych ho za žádný jiný. Mám štěstí, že je takový, jaký je.

HelpMine

jj když jsem našel 5 000 Kč ležet na zemi a než sem pro to došel vzal to nějakej prcek :(

Drap

Taky se se štěstím asi míjím. Ale co s tím ?. Jít štěstí naproti mi nepřipadá nejsnadnější, a tak to asi nechám, jak to je

veruska

Na mne štěstíčko taky zanevřelo,co se dá dělat?Ale na druhou stranu,stále je na co se těšit,ne?

terry

Beru to tak, že i o štěstí se musíme trochu přičinit.

johana 56

Také si jen tak létá okolo,občas zabzučí.Naposledy včera,kdy už se zdálo,že konečně seženu slušný podnájem.Ale majitel vznesl požadavek předem zaplatit 200 000 Kč (následně by byla stanovena doba neplacení nájemného).Slušňák nebo podvodník?Štěstí mně ale neopustilo úplně,z toho bytu jsem odešla po svých,nemuseli mně vynášet.Jsou i horší věci,prostě takový je život.
Doplňuji:
Nebyla jsem tam sama,málokdo tomu asi uvěří.

pizlicka

ee,ja uhnout nestacim,vzdy na nej slapnu:-)