Avatar uživatele
anonym

Potkalo vás štěstí jako mne?!

Řeklo uhni a šlo dál!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? aramah, flodur, iceT, Andělé, johana 56, veruska, anonym před 4420 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Někdy je potřeba štěstí,když už ho potkáte nastavit nohu. Štěstí jak známo přeje připraveným a ne těm,co se mu uhnou! :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

😁))
jj,když jsem měla pracov.pohovor. Sem se těšila jak malá a když po mě chtěl 3.900 kč,tak bylo po štěstí.
Za pár dní byl jiný podvodník z jiného města ve zprávách,po nezaměstnaných chtěl 2.000 kč.
Jsem zvědavá,jestli v televizi uvidím i toho lotra z Liberce,který po mě chtěl jednou tolik..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Barbakane, tomu nevěřím. Štěstí je už třeba i to, že se tady potkáváte se spoustou zajímavých lidí a také s názory, které Vás občas pěkně vytáčejí. A proč ne? Vždyť je zatraceně dobré to ustát.
Štěstí je být zdravý a mít život rád. Občas se vztekáte, takže život rád máte.
Já mám tohle štěstí taky. Život „jako pes“, ale jsem za něj vděčná a nevyměnila bych ho za žádný jiný. Mám štěstí, že je takový, jaký je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HelpMine

jj když jsem našel 5 000 Kč ležet na zemi a než sem pro to došel vzal to nějakej prcek :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Taky se se štěstím asi míjím. Ale co s tím ?. Jít štěstí naproti mi nepřipadá nejsnadnější, a tak to asi nechám, jak to je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Na mne štěstíčko taky zanevřelo,co se dá dělat?Ale na druhou stranu,stále je na co se těšit,ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Beru to tak, že i o štěstí se musíme trochu přičinit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Také si jen tak létá okolo,občas zabzučí.Naposledy včera,kdy už se zdálo,že konečně seženu slušný podnájem.Ale majitel vznesl požadavek předem zaplatit 200 000 Kč (následně by byla stanovena doba neplacení nájemného).Slušňák nebo podvodník?Štěstí mně ale neopustilo úplně,z toho bytu jsem odešla po svých,nemuseli mně vynášet.Jsou i horší věci,prostě takový je život.
Doplňuji:
Nebyla jsem tam sama,málokdo tomu asi uvěří.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ee,ja uhnout nestacim,vzdy na nej slapnu:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek