leporela22

Je toto PC nebo server?

http://www.sba­zar.cz/Honza2222/de­tail/7094581-prodam-nadupany-pc-skrin-supermicro-zakladni-deska
Přesně nevím co to je.

Nejlepší odpověď
anonym

Vždyť ti to tam ten prodejce píše – je to herní pecko…
:-O
Mimochodem – server nebo ne-server – to je otázka určení počítače, nikoli prioritně hardware.

Další odpovědi
jpau

Ano, stačí si přečíst: RADEON 7950 3GB.

Lehce odbočím…
Jsou různí fetišisté, tzn. jako server by to šlo použít ale čistokrevně a dokonce ani zdánlivě se mu to nepodobá. Server zpravidla má, hodně pamětí, hodně pamětí, hodně pamětí, dobrý procesor a, v závislosti na použití, velký disk (velké diskové pole). Tato plečka (sry nadupané herní pecko, koukám na jiné komponenty než Ty) moc těchto předpokladů neplní…

Lamalam

Server může klidně běžet i na „skoro“ obyčejném PC. Záleží na tom, co a jak má obsluhovat.