Martina S.

Tlakový hrnec – doporučte

Chtěla bych si koupit tlakový hrnec tak do 1500Kč. Jaké s ním máte zkušenosti? Doporučte nějaký typ a značku do té ceny. Děkuji.
Doplňuji:
Chtěla bych tak šesti litrový.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Záleží kolika litrový chcete.Dobré zkušenosti mám s Tescomou podívejte se na tyto stránky .

Zdroj: http://www.hrnce­.cz/kategorie/tla­kove-hrnce.aspx?ut­m_source=Adwor­ds&utm_medium=PPC&ut­m_campaign=tla­kovy_hrnec&gcl­id=CPfCpoHS86QCFZIx3wod­cCUkiw

Další odpovědi
atriplex

Já jsem absolutně spokojený s PROMINENTem od Tescomy. Snadné ovládání a také nemají dlouhé „uši“ na bocích, takže se dobře skladují.

Zdroj: http://www.e-tescoma.cz/va­reni/tlakove-hrnce-z-nerezavejici-oceli/

Elk

My jsme si pořídili Nízkotlaký hrnec zn. Magefesa Naturalia / na stránkách označen jako : Ollas baja presión – Low pressure cookers / a jsme s ním naprosto spokojeni. Jednak se v něm vaří při nízkém tlaku – je úsporný, má na víku sklo a je tudíž dovnitř vidět a můžete ho kdykoli během vaření otevřít bez ochlazování. Skutečně super a do této ceny se vejdete v pohodě. Pořídili jsme si ho v Kauflandu.

Zdroj: http://www.ma­gefesa.com/me­naje/catalogo/in­dex.htm

janek66

Nejlepší tlakový hrnec byla maďarská KUKTA.Dobrou reklamu mu dělal pan Króner v seriálu Bez ženské a bez tabáku 🙂

elektrikář

Mám soupravu hrnec a kastrol od fa Celomat ,sem s ním na vysost spokojen.

ReHu

Tlakový hrnec nedoporučuji žádný.
Potraviny pod tlakem mění strukturu a to extra zdravé není.
Lépe je tepelně upravovat potraviny v nádobí, kde poklička dokonale přilne k hrnci a jídlo se připravuje při mírné – šetrnější teplotě i za minimálního množství vody. Ušetří se tak i spousta energie.
A maso pak má lepší – nevymáchanou chuť i při minimu soli a kořenících přípravků. Prostě má svou a dobrou chuť.

Cizecek.M

Ahoj, koukala jsem se na nový tlakový hrnec, který by mi vyhovoval. Musím teda říct, že se mi moc líbí nabídka od domo-elektro.cz. A tak bych se ráda zeptala na zkušenosti. Díky moc.

Vercule

No, za mě je tento shop super. Já ho mám moc ráda, má skvělou nabídku. Cokoli do kuchyně potřebuju, tak se prvně dívám tady a vždy teda vyberu :) Jinak k tomu hrnci… Já mám tento multifunkční https://www.domo-elektro.cz/p/domo-do42707pp-multifunkcni-tlakovy-a-pomaly-hrnec-elektricky a jsem s ním teda spokojená maximálně. Je to skvělý pomocník.

Martina S.

Tak jsem koukala na ty od Tescomy. Co říkáte té Comfort 7 litrů za 1399Kč?