Avatar uživatele
DIH

tetování – místo

Chtěl bych si nechat vytetovat – Never forget who are you nebo podobně krátký nápis, napadá vás nějaké místo kam by se to hodilo.? Nebo třeba jestli máte vy také tetování tak kde.
Doplňuji:
to jako proč.? Co se vám nezdá

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: DIH

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 3888 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejlépe někam, kde to neni vidět.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Tak na čelo, tam to vidět půjde.
Doplňuji:
Jeden můj známý si před léty nechal vytetovat čínský znak, významem se nezajímal prostě se mu líbil. Později zjistil, že to znamená WC ženy.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Noga

Hlavně bych si ještě jednou překontroloval co si tam chceš napsat. Ono se to pak těžko opravuje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Co se nezdá?Někdo nemá tetované lidi rád,navíc ti viditelné tetování může působit problémy v práci,hlavně tam,kde jsou ještě puritáni.On takový bankovní úředník s tetováním moc důvěryhodnosti nepodá.
Doplňuji:
to jsem potom i já psychicky porušená,jelikož tetování mám umístěné na kotníku a mám ho tam proto,že se mi tetování líbí.Pro někoho má tetování význam,např.datum svatby nebo narození dětí.Nebo jiný.Zastávám názor žít a nechat žít,takže pokud se někdo chce nechat pomalovat,ať se pomaluje.

Otázka zněla kam tetování umístit a k otázce neodpověděl nikdo,jen se vyrojily názory,že je tetování psychickou poruchou.Je to to tady poradna nebo není?Pokud mám co poradit,poradím,po­kud nemám co poradit,tak se zdržím hlasováni.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

místo ti neporadím, ale klidně jdi do toho je to supr.Vlastně ani neznám člověka bez kerky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

naopak, tam kde to je vidieť.
napr na čelo.

a pod to nitwit.
Doplňuji:
iceT:

žiaden šašek počmáraný nikde nemá dôveru, čo sa týka normálnych ľudí.

už som to tu avizoval – sebapoškodzovanie (včítane tetovania) je psychická porucha.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Louise:3

Nemusíš ., ale je in si tu kérku dát třeba na krk ze zadu:)
Je to strašně hezký..
Nebo pod dlaní:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek