DIH

tetování – místo

Chtěl bych si nechat vytetovat – Never forget who are you nebo podobně krátký nápis, napadá vás nějaké místo kam by se to hodilo.? Nebo třeba jestli máte vy také tetování tak kde.
Doplňuji:
to jako proč.? Co se vám nezdá

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe někam, kde to neni vidět.

Další odpovědi
zzzzz

Tak na čelo, tam to vidět půjde.
Doplňuji:
Jeden můj známý si před léty nechal vytetovat čínský znak, významem se nezajímal prostě se mu líbil. Později zjistil, že to znamená WC ženy.

Noga

Hlavně bych si ještě jednou překontroloval co si tam chceš napsat. Ono se to pak těžko opravuje…

iceT

Co se nezdá?Někdo nemá tetované lidi rád,navíc ti viditelné tetování může působit problémy v práci,hlavně tam,kde jsou ještě puritáni.On takový bankovní úředník s tetováním moc důvěryhodnosti nepodá.
Doplňuji:
to jsem potom i já psychicky porušená,jelikož tetování mám umístěné na kotníku a mám ho tam proto,že se mi tetování líbí.Pro někoho má tetování význam,např.datum svatby nebo narození dětí.Nebo jiný.Zastávám názor žít a nechat žít,takže pokud se někdo chce nechat pomalovat,ať se pomaluje.

Otázka zněla kam tetování umístit a k otázce neodpověděl nikdo,jen se vyrojily názory,že je tetování psychickou poruchou.Je to to tady poradna nebo není?Pokud mám co poradit,poradím,po­kud nemám co poradit,tak se zdržím hlasováni.

redy

místo ti neporadím, ale klidně jdi do toho je to supr.Vlastně ani neznám člověka bez kerky :)

arygnoc

naopak, tam kde to je vidieť.
napr na čelo.

a pod to nitwit.
Doplňuji:
iceT:

žiaden šašek počmáraný nikde nemá dôveru, čo sa týka normálnych ľudí.

už som to tu avizoval – sebapoškodzovanie (včítane tetovania) je psychická porucha.

Louise:3

Nemusíš ., ale je in si tu kérku dát třeba na krk ze zadu:)
Je to strašně hezký..
Nebo pod dlaní:)