Lgee

Test reality ve snu?

Dnes sem zkoušel test reality tím že sem se ptal ostatních lidí a jeden mi odpověděl že neví jestli je to sen ale ať se jdu vyspat a zkusím mít sen tam se můžeš nekoho zeptat.
Co to má znamenat? :D

Odpovědi
Drap

Znamená ti jen to, že se máš jít vyspat a ve snu se zeptat, jestli to je sen nebo ne. Co na tom nechápeš?

Tw!st

to, že ve snu by jsi pravděpodobně neřešil jestli je to sen nebo ne, i kdyby ano tak by ses pravděpodobně probudil

led

V sne sem napíš otázku a po zobudení si ju vyhľadaj.
Občas sa môže stať, že vaše myšlienky, zážitky sa prenesú do sna.