misus

jak začnu vnímat duchy o kolo nás? a jak se dostanu jako živá do světa mrtvých?

blbé otazky … já vím no ale četla jsem knihu menuje se stopy hruzy 5– pod hrozbou smrti… a v té knize je jeden živý kluk ve světě mrtvých… jak byste se tam dostali vy? … já tam chcu=D

Nejlepší odpověď
Sůwa

Tam se jednou dostaneme všichni, jen nejspíš už živí nebudeme. S tím si nezahrávej, můžeš dopadnout hodně špatně. Buď raději ve světě živých, je tu víc legrace. 🙂

Další odpovědi
anonym

Misus, to jsou opravdu nebezpečné myšlenky a Sůwa má pravdu, nezahrávej si s tím. Kniha, kterou jsi četla je jen kniha. Po „sametové“ pulty knihkupectví přetékají podobným brakem. Je to dnes moderní zabývat se esoterikou a hledat jiné dimenze.
Takže Ti k tomu řeknu tolik – buď máš otevřené vnímání, a potom duchy vnímáš, nebo tomu tak není a stěží kdy bude. Naučit se to jako násobilku nejde.
Do světa mrtvých se dostaneš svou vlastní smrtí. Nějaké bloumání duše s tím nesouvisí.
Je s podivem, kolik lidí si dnes hraje s minulými životy a staví si na tom nesmyslu kariéru.
Nechápu jenom jedno: Proč se lidé snaží utíkat od reality a současného života tím, že řeší nějakou minulost?
I kdyby na tom něco pravdy bylo (což tedy připouštím), proč byl člověku dán dar „zapomění“?
Nejspíš je to tak uspořádáno proto, abychom žili svůj život tak, jako by byl jediný a jedinečný, který nám je k dispozici. Jen takto porožívaný život má skutečný smysl.
Takže: Z hrušky dolů a začni se starat o normálnější věci.

Drap

Záleží na tom v co věříš a co vyznáváš. Duchové nemusí být jen ve světech mrtvých. A jsou vůbec světy mrtvých ?
Je celá řada způsobů jak se dostat do jiných světů. Třeba astrální cesty.

iceT

Tak to,co čteš(mám doma asi jen 2 díly)nesmíš brát až tak úplně vážně.Pokud si dobře vzpomínám,tak v tom příběhu duch zemřelé dívky zachránil toho živého chlapce před zloději,kteří ho chtěli zabít,tím,že ho dívka přenesla do svého světa,odkud se on pak stejně nemohl vrátit,a museli najít někoho,kdo by jim pomohl s jeho cestou zpátky.
A pokud by svět mrtvých měl vypadat tak,jako v tom příběhu,tak tam bych raději ani nechtěla.

terry

Po shlédnutí filmu Hráči se smrtí si myslím, že tě podobné myšlenky přejdou.

IK

Vždy je důležitější otázka než jak se dostat tam, jak se dostat ven.
Představ si to jako bys toužila navštívit medvědí doupě. Nejsou medvědi také takoví ňuňu chlupatí?
I kdyby byla říše duchů pouhá fantazie, jak se zbavíš děsivých snů?
Když navykneš divoká zvířata na krmení, jak je pak odnaučíš kroužit kolem a domáhat se další potravy?