zzzzz

Těšíte se? Lezou na vás?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/328614-po-mirne-zime-hrozi-invaze-komaru-varuji-vedci.html

Nejlepší odpověď
anonym

Nevadí mi – mám dva vyzkoušené repelenty – hřebíček naložený v alkoholu – Alpě (namazat zvenku) a česnek (sníst). Při dostatečné konzumaci stačí i samotný česnek – funguje i na muchničky.

Další odpovědi
mosoj

Na mně už ne.

Drap

Netěším, ale ani z nich nemám hrůzu. Pohybuji se hodně venku a beru je jako součást života. Je to nutné zlo, ale dá se to přežít. V severských zemích je to o hodně horší a přesto je tam krásně.