Jak lezete do vany?Nejdříve celou napustíte,pak tam vlezete a půlka vody teče po bytě nebo vlezete do prázné a napustíte

Nejlepší odpověď
ondra07

Heh :D
Co se týče mě, tak já chodím do sprchy, no jo, jsem chlap :D
Ale jak jsem býval menší, tak mi mamka napustila nejdřív vanu a já jsem pak do ní „hupsnul“ :) a relaxoval jsem tam. Bylo to fajn…
Až budu dospělý, chtěl bych si pořídit výřivku a až bych přišel domů z práce,chtěl bych si do ní sednout a relaxovat v teplé vodě s bublinkama a různýma kravinkama a u toho bych popíjel šampaňské. Mmmm, už se těším :)

Další odpovědi
hanulka11

vana nemůže přetéct, když má přepadový otvor.....napustím si tolik ,kolik už znám abych měla prima pokoupáníčko a pak do ní hupnu a relaxuji .....neznám nikoho kdo leze do prázdné vany ,to musí být nepříjemné

terry

Napustím zčásti, nechám ohřát dno vany a pak vodu dopouštím a průběžně dále dopouštím, aby mi nebyla zima.

briketka10

nejdřív si dám do vany špunt, aby voda nevytekla potom pěnu, pustím proud, aby se mi udělaly pořádný bubliny a pouštím střídavě teplou a studenou tak akorát, vyzkouším levou nohou, většinou je to horký, tak připustím trochu studený a můžu tam hupsnout :DDD

juie

Jak kdy,ale častěji vlezu a pak napustím.

Petra09

Ja vlezu do prazdne a pak napustim:)