ondra07

Taky Vám stojí vlasy? :) (spíše pro holky)

Máte to jako já? Když ráno vstanu, kouknu se do zrcadla, skoro se divím, že nepraskne… :D Vlasy mám všelijak, nahoru, doprava, doleva :DD A pokaždé si je musím umýt vodou, abych to nějak upravil.. a když už je mám delší, jako např. teďka, tak strávím půl hodiny v koupelně a upravuju si je gelem.. No, zřejmě budu muset k holiči.
Asi si říkátem že jsem divný, protože jsem kluk, ale je to hold zvyk, furt si je upravuju apod… :D
Tak,jak to máte vy ženy? Taky Vás to štve, že Vám to stojí všude možně na hlavě?? :D

Nejlepší odpověď
SimakPida

Poránu mi stoji něco kapku níž :D

Další odpovědi
hanny 2

Ondro – to je spíš problém těch,kdo mají krátké vlasy.Holky mají většinou vlasy delší a tím i opačný problém – vlny a lokny jim přes noc „slehnou“.

Pecudka

Já také ráno vypadám jako „netopýr“, fén to spraví.Ještě že se říká, že s krátkejma vlasama není tolik práce, opak je pravdou 🙂

iceT

Fakt krátké vlasy jsem kdysi měla a nosívala jsem takového rozcuchaného ježka v týle,tak mi po ránu stojící vlasy vyhovovaly,jelikož stačilo namočit ruce,vlasy trochu upravit a bylo to.Popřípadě použít trochu nějakého tužidla.Nejrychlej­ší úprava vlasů.

anonym

Ondro, jsem „na krátko“ a občas mám po ránu taky na hlavě „vrabčí hnízdo“. Stačí trocha vody a kartáč a je pokoj. Kdybych měla po ránu trávit půl hodinu u zrcadla, připadala bych si hodně divně (mládí v háji, malování netřeba a proč mrhat časem a dělat ze sebe jiného člověka ?)
Vyšší věk má prostě tu výhodu, že už se na zbytečnosti díváte skutečně jako na zbytečnosti. Jste mladý, tak si to užívejte. Jen pozor, abyste pro samou úpravu vlastního zevnějšku nezapomněl vnímat svět kolem sebe.

Michal Kole

Když se zelektrizují a nad hlavou máte těleso o opačném elektrickém náboji.

GabulkaA

Jo, pořád :D pomohla mi až žehlička na vlasy nebo loknovač. Jinak je to bída :D

Kikulinka85

Jakou žehličku na vlasy máš? A používáš i loknovač? Já si loknovač právě chci koupit, ale nevím, po jakém sáhnout :)

SuzanKa

Žehličku na vlasy mám tuto https://www.o­rava.eu/cz/cs/zeh­licka-na-vlasy-2v1-tenera a super, jsem s ní spokojená moc. Nejlepší, co jsem kdy měla :) jo a cena je taky super :)