Bronzový

Taky Vám stojí vlasy? :) (spíše pro holky)

Máte to jako já? Když ráno vstanu, kouknu se do zrcadla, skoro se divím, že nepraskne... :D Vlasy mám všelijak, nahoru, doprava, doleva :DD A pokaždé si je musím umýt vodou, abych to nějak upravil.. a když už je mám delší, jako např. teďka, tak strávím půl hodiny v koupelně a upravuju si je gelem.. No, zřejmě budu muset k holiči.
Asi si říkátem že jsem divný, protože jsem kluk, ale je to hold zvyk, furt si je upravuju apod... :D
Tak,jak to máte vy ženy? Taky Vás to štve, že Vám to stojí všude možně na hlavě?? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Poránu mi stoji něco kapku níž :D

Další odpovědi:

Zlatý

Ondro - to je spíš problém těch,kdo mají krátké vlasy.Holky mají většinou vlasy delší a tím i opačný problém - vlny a lokny jim přes noc "slehnou".

Pokročilý

Já také ráno vypadám jako "netopýr", fén to spraví.Ještě že se říká, že s krátkejma vlasama není tolik práce, opak je pravdou :-)

Zlatý

Fakt krátké vlasy jsem kdysi měla a nosívala jsem takového rozcuchaného ježka v týle,tak mi po ránu stojící vlasy vyhovovaly,jelikož stačilo namočit ruce,vlasy trochu upravit a bylo to.Popřípadě použít trochu nějakého tužidla.Nejrychlejší úprava vlasů.

Ondro, jsem "na krátko" a občas mám po ránu taky na hlavě "vrabčí hnízdo". Stačí trocha vody a kartáč a je pokoj. Kdybych měla po ránu trávit půl hodinu u zrcadla, připadala bych si hodně divně (mládí v háji, malování netřeba a proč mrhat časem a dělat ze sebe jiného člověka ?)
Vyšší věk má prostě tu výhodu, že už se na zbytečnosti díváte skutečně jako na zbytečnosti. Jste mladý, tak si to užívejte. Jen pozor, abyste pro samou úpravu vlastního zevnějšku nezapomněl vnímat svět kolem sebe.

Zlatý

Když se zelektrizují a nad hlavou máte těleso o opačném elektrickém náboji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.