levandula

Kolik času ráno strávíte v koupelně ? ( u zrcadla )

Já se osprchuju ( 10 min. )
Umyju zuby ( 3 min. )
Vytrhám obočí ( 3 min. )
Učešu ( 3 min. )
Obléknu ( 2 min. )
namažu ruce krémem ( 15 s :D )
a občas si namažu pusu balzámem nebo jelením lujem :) ( 15 s :D )

Tak že 20/21 minut :D.

Nejlepší odpověď
redy

Podle mě je těch dvacet min. akorát 🙂

Další odpovědi
anonym

Kurňa to ti to obočí roste pěkně rychle,já si ho rvu při jízdě v autě,ty se oblékáš v koupelně u zrcadla?
Já tam trávím tak 3 minuty než vomeju ksicht a zuby vypucuju.
Za 10 minut sprchování se ale dá dost stihnout.

gecco

2–3 minuty…
😉

Sááákra – 20 minut…
To máš koupelnu sama pro sebe a nebo zbytek rodiny buší na zavřené dveře a zuby si čistí jejich rozkousáváním??
😉

hanny 2

V koupelně se sprchuju a čistím si zuby – 10–15min.Pak se maluju u zrcadla u stolu v kuchyni vsedě – čištění pleti obličeje pleť.vodou,nás­leduje pleť.sérum,krém a make-up,oční stíny,černá tekutá linka kolem očí horní i spodní,dále řasenka,pudr a tvářenka,kontu­rovací tužka na rty a rtěnka – to vše asi 10 minut (jsem už stará baba,tak to musím vylepšit,jak se dá,samozřejmě s citem).Obočí si trhám průběžně v práci tak 1× týdně (jsem kosmetička).
V koupelně se nečešu ani neoblékám,ale vše dohromady i s toaletou a se snídaní mě trvá asi hodinu.

briketka10

půl hoďky mám dlouhý vlasy,
ale nemaluju se, lakuju si jen
nehty, pak si vyčistím zuby a
na pusu používám Placentu..
oblečení je mimo i s kávou a
ranní cigaretkou to mi zabere
hoďku nikdá nespěchám :))
Doplňuji:
to obočí mě rozesmálo já ho mám
hustý, jako Brežněv a trhám jen to
co je srostlý, ale jen občas 😁

anonym

Cvičení 20 min.
Sprcha 10 min.
Zuby 3 min.
Vlasy 15min.
Malování 10min.
Ostatní 15 min.
Takže víc, než hodinu 🙂 hrůza
Doplňuji:
To si ještě ráno rvu vlasy, že jsem si večer nepřipravila oblečení, tak lítám jako pošuk po baráku a řvu, že jsem chudák, pánč zas nemám nic na sebe (mám toho dvě almary a několik velkých polic a pořád nemám co na sebe 🙂

tony2412

asi 3 minuty

Mapel

do 15 minut

NelieM

S mytím vlasů, foukáním, malování a žehlením vlasů tak 40 minut.
A to ještě každé ráno přetáčím budík, takže zaspím, pak lítám jak splašená a nevím co dřív 🙂 Takže asi takhle to u mě vypadá každé ráno
Doplňuji:
malováním (líčením)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.