Amie

Proč má většina holek krátké vlasy?

Zdá se mi to, nebo má doopravdy drtivá většina holke vlasy dlouhé tak max trochu pod ramena? Proč to tak je, není někdy mít hezčí pořádně dlouhé vlasy do půly zad? A jak se na to díváte vy muži? Čemu dáváte přednost?

Nejlepší odpověď
iceT

Dlouhé vlasy jsou krásné jen tehdy,pokud jsou zdravé,neroztře­pené.
Kratší vlasy jsou velmi praktické při jejich mytí,každodenní práci,při sportu atd atd.
Můj přítel by taky chtěl,abych měla dlouhé vlasy,a bylo by mu jedno,kdybych místo vlasů měla na hlavě chemlon,hlavně,že by byly dlouhé.

Další odpovědi
Damiana

Asi je to pro ně víc pohodlné. Já jsem zastánkyní delších vlasu, myslím, že je to ženštější a osobně neznám muže, který by skákal nadšením z ženy s dobrovolným Vaškem Sloupem na hlavě. Je ale pravda, že jeden účes, jedna délka – to nemůže slušet všem stejně.
Je dobře, když někdo pozná svůj typ a drží se ho a ne se po někom za každou cenu opičit. Ale také si myslím, že jako ženy máme tu výhodu, že v účesové módě můžeme zkusit všechno možné, tak proč setrvávat jen u jednoho účesu po celý život?

Drap

Vlasy nejsou důležité. Dlouhé se mi asi líbí víc. Většina jich má krátké proto, že je stříhají, jinak by je měly dlouhé

Lucijej

Dlouhé vlasy jsou krásné, ale né každá ženská je má na to dost kvalitní, navíc jsou dost náročné na úpravu. Znám jednu holku, která má vlasy po zadek, ale už od lopatek je má zesláblé, roztřepené, no děs a hrůza, ale při každé příležotosti se vychloubá, jak dlouhé vlasy má. Sice se mi dlouhé vlasy líbí, ale než takové vlasy, tak to radši budu chodit na ježka.
Navíc, ne každému dlouhé vlasy sluší.

Adéla Joon

Mám dlouhé vlasy až po pas ale jsou moc naročné na upravu, ale když se o ně dobře starám tak jsou nadhernéé