Pokročilý

Proč má většina holek krátké vlasy?

Zdá se mi to, nebo má doopravdy drtivá většina holke vlasy dlouhé tak max trochu pod ramena? Proč to tak je, není někdy mít hezčí pořádně dlouhé vlasy do půly zad? A jak se na to díváte vy muži? Čemu dáváte přednost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dlouhé vlasy jsou krásné jen tehdy,pokud jsou zdravé,neroztřepené.
Kratší vlasy jsou velmi praktické při jejich mytí,každodenní práci,při sportu atd atd.
Můj přítel by taky chtěl,abych měla dlouhé vlasy,a bylo by mu jedno,kdybych místo vlasů měla na hlavě chemlon,hlavně,že by byly dlouhé.

Další odpovědi:

Zlatý

Asi je to pro ně víc pohodlné. Já jsem zastánkyní delších vlasu, myslím, že je to ženštější a osobně neznám muže, který by skákal nadšením z ženy s dobrovolným Vaškem Sloupem na hlavě. Je ale pravda, že jeden účes, jedna délka - to nemůže slušet všem stejně.
Je dobře, když někdo pozná svůj typ a drží se ho a ne se po někom za každou cenu opičit. Ale také si myslím, že jako ženy máme tu výhodu, že v účesové módě můžeme zkusit všechno možné, tak proč setrvávat jen u jednoho účesu po celý život?

Zlatý

Vlasy nejsou důležité. Dlouhé se mi asi líbí víc. Většina jich má krátké proto, že je stříhají, jinak by je měly dlouhé

Zlatý

Dlouhé vlasy jsou krásné, ale né každá ženská je má na to dost kvalitní, navíc jsou dost náročné na úpravu. Znám jednu holku, která má vlasy po zadek, ale už od lopatek je má zesláblé, roztřepené, no děs a hrůza, ale při každé příležotosti se vychloubá, jak dlouhé vlasy má. Sice se mi dlouhé vlasy líbí, ale než takové vlasy, tak to radši budu chodit na ježka.
Navíc, ne každému dlouhé vlasy sluší.

Pokročilý

Mám dlouhé vlasy až po pas ale jsou moc naročné na upravu, ale když se o ně dobře starám tak jsou nadhernéé

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.