Shady

taky vám přijde že v minulosti byli baby hezčí?

možná hrají roli současné módní trendy
Doplňuji:
nemyslel jsem to tak, že by nějaká konkrétní holka byla v minulosti krásnější,když ji bylo před 20ti lety 30, tak je jasné že dnes už tak krásná nebude(čest vyjímkám 🙂 ) ale spíš o to jak se oblékají, o účes a jak se líčí.

Nejlepší odpověď
marci1

Hezčí asi nebyly, ale „baby“ nosily šaty, dlouhé vlasy, prostě působily více žensky. Sportovní oblečení se nosilo jen na sport. Je trochu škoda, že dnes nosí převážně džíny a mikiny. Alespoň někdy by mohly nosit šaty a sukně. Ale jinak ať se oblékají jak chtějí, jak to cítí. 🙂

Další odpovědi
mosoj

No já jsem byl také hezčí. Nyní škoda povídat (nebo podívat).
Doplňuji:
Nebylo tolik veřejné nahoty ( teda skoro žádná). Takže když se podařilo u vody něco zahlédnout, jo to bylo pošušňáníčko a to nemluvím o tom, když se to potom večer podařilo sundat z těla.

Drap

I já jsem byl v minulosti hezčí, tak proč by to nemělo být u nich stejné.
Doplňuji:
Dříve bylo jednoznačně poznat, kdo je chlap a kdo ženská. Dnes je to občas obtížné rozeznat

bolak

No aby ne, když jim bylo 20 a teď je jim třeba 80…

zjentek

no bude to nejspíš tím ošacením ..jednoduchý, něžný a zároveň důstojný střih na přírodním materiálu je mnohem více romantický, nežli to, co(a z čeho) dnes šijí homosexuálové pro kariérychtivé dominy :o

Damiana

Dnešní doba je jaksi přespříliš tolerantní (ve všem) a tím pádem se i v módě razí heslo: Ať si každý nosí to, co chce. A je to vidět. Když se zaměřím jen na ženy (na které se ostatně ptáš), je to zejména o absenci vkusu, nekritičnosti, slepém napodobování a kopírování, pohodlnosti. Které z těchto „hesel“ bude kdo „uznávat“, to je na něm. Móda je skutečně pestrá…
Možná to líčení je dnes nejlepší, kdy byla… Kosmetické přípravky se výrazně zlepšily, razí se trend tzv „nahého“ líčení, upřednostňuje se zdravá, pěstěná pleť. Jenomže…
Jasně, jsou i „strašidla“, která na sebe napatlají „tunu“ make-upu, ale tak děsné, jako dříve to tedy stejně není. Móda líčení v třicátých letech m . s. byla přímo šokující. Freak show, hadr:-)
Šedesátá, sedmdesátá a osmdesátá léta v tomto směru snad nejtragičtější – rudé nebo naopak bílé rtěnky, velmi výrazně nalíčené oči, barevné stíny, silné oční linky nahoře i dole, nalepené řasy… Stačí se podívat na staré filmy, časopisy s módou a podobně…
Dnes jsou proti tomu trendy v líčení nádherné. Jenomže – je doba „plastová“, možná spíš plastiková – a to znamená „uniformitu“ nejen v módě odívání, ale i v obličejích a postavách. Ovšem – probírat plastikové figurky by bylo nadlouho…
Venku se to na ženách hemží teplákovkami, džínami nebo naopak lacině vyhlížejícími a překombinovanými hadry…
To, co jsou dnes schopny některé ženy obléci na ples, je někdy vyloženě ostudné…
Chybí elegance, umění najít to, co které sluší, vyzdvihnout přednosti, potlačit nedostatky (ovšem vše nenásilně, přirozeně…). Mít šmrnc, být osobitá, ale pořád normálně hezká…
Když přijdu na diskotéku jsou tam obvykle tři typy holek. Dlouhovlásky (buď culík nebo rozpuštěné vlasy), jak přes kopírák – zmalované, ve slimkách a širokém triku s fejkem LV přes ruku nebo v těsných mini šatech; pak tlusté šmudly, líné se upravit – tedy spíš přírodní, kterým tečou špeky z těsných legín – oba dva typy ovšem s cigárem v jedné a skleničkou alkoholu v druhé ruce – a nakonec jenom pár těch, které mají vkus (ten je ale obvykle vrozený) a těm to sluší.
Takže resumé k tvému dotazu… Ženy jsou asi krásné v každé době, ale záleží jen na tom, jak dostatečně jsou vkusné a jak o sebe dbají.

arygnoc

ani nie.

keď mi bolo 15. páčili sa mi baby od13 do 17
keď mi bolo 20. páčili sa mi baby od17 do 25
keď mi bolo 25. páčili sa mi baby od17 do 30
keď mi bolo 35. páčili sa mi baby od17 do 40
keď mi bolo 45. páčili sa mi baby od17 do 50
no a ďalej to nebudeme rozoberať ;)

takže možnosti sa iba rozširujú, pekných žien je čím ďalej tým viac.

niektoré módnosti boli fajn (preč s podprdami!!!), či hore bez, mini podobné opaskom, niektoré sú strašné (mikiny s kapucňou, tepláky, …).

najviac mi vadia mladice s tvárou schovanou pod milimetrami mejkapu – nemám nič proti decentnosti, ale niekedy je to hrôza.

a v neposlednej rade platí i dnes: po tme je každá krava čierna.

dodatok:
bavíme sa vyložene o prvom kontakte, posudzovanie krásy a „krásy“ z vizuálneho hľadiska.

anonym

Ty ženy (baby) bylY…
Jinak máš pravdu. Většinou se totiž dříve líčily dívky a ženy daleko jemněji. Bylo to zvýraznění přírodní krásy. Dnes je to o namalování nějakého ksichtu na vlastní obličej.
Když se dívám na reklamy na oční linky a řasenky, tak mne pokaždé napadne jedna a tatáž věc: a kde zůstane výraz a krása očí?
Nelíbí se mi to složité „moderní“ líčení. Stejně tak se mi zdá stále odpornější pokrývání velké plochy kůže kérkami. Považuji to za kroky proti přírodě a přirozenosti. Žádné z takových okatých vylepšení nemůže konkurovat přirozenému půvabu.
Dokážu si představit zděšení muže, jemuž přijde domů nalíčená partnerka, která se na noc odlíčí. Najednou je tu docela jiný člověk.

ten který je

Těžko říct.Důležitou roli má oblečení,kosmetika a účesy.Dříve u nás nebyl takový velký výběr hadrů a všelijakých šminek,ale u ženy působily přirozeněji.Dnes je mnoho dívek předčasně zestárlých a mnohé se chovají vulgárně až je to nechutné.Možná se u mne ale projevuje stařecká nostalgie.:-D

suaeda

Ja myslím, že jsou stále pěkné ať dříve či nyní.
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/kotvald-petr/holky-z-nasi-skolky-19909
Občas by jim nyní více slušelo, aby byly více za dámy a my chlapi by jsme měli být více za ty chlapi.

Hlada

Nemyslím si, že byly hezčí. Dnešní ženy se snaží svým chováním, oblečením a celkovým stylem života blížit k mužům. Tím se stávají méně přitažlivé, méně ženské proto snad i ošklivější.

petra15

zjentek je dnes „romanticky“.....

bolak

Shady: nojo, tak v osumdesáti už se ti malovat nebude.. a dekolty už kočky v tomhle věku taky moc nenosej..

petra15

Questman
80Kg ?no to uz nebude zadna vosa, ale cmelak…

Questman

No a co?
Mě na vzhledu zas tolik nezáleží ale jako patnáctiletá holka máš asi právo na nějakou tu povrchnost. Dej si ale pozor ať ti to nezůstane ;)

marci1

Je škoda, že mládí dnes preferuje „jen“ hubenost, před charakterem, povahou, romantikou. Nebojte se, oni z toho „vyrostou“. 🙂

Questman

Doufejme, zatím to tak nevypadá :(