Jak se obléci na ples, když je venku -10°C?

Nepřijde mi moc vhodné na něj přijít v kalhotách a sněhulích a pak se převlékat. Jenže co dělat, když venku mrzne a chcete mít silonky a lodičky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nic jiného ti nezbude pokud nemáš zajištěn odvoz. Dělá to plno žen, holek, paní i dámy.

Další odpovědi:

Stříbrný

v silonkách se chodí v zimě úplně běžně...stačí mít dlouhý kabát a kozačky, v lodičkách nechoď...prostě se jen prezuješ...je to úplně normální...

Stříbrný

Já a mnoho jiných žen se vždy převlékalo a obouvalo na toaletě a pak věci odevzdalo šatnářce. Nazuj se do kozaček a přezuj se do střevíčků až u šatny. Jestli nemáš dlouhý zimní kabát, jenom bundu, a bojíš se, že ti bude zima na nohy, vezmi si buď pod šaty teplé punčocháče, nebo si vezmi kalhoty a na WC se převlíkneš. dělá to tak spousta ženských. Kvůli parádě nechceš snad nastydnout!?

Zlatý

Proč by to nebylo vhodné, přijít třeba i v teplácích ?! Já byl v Národním divadle a převlékal jsem se na toaletě do svátečního.

Pokročilý

Ahoj.Plesy jsou v rozmezí od poloviny ledna-až do pulky února.Je vcelku pochopitelne že v těchto mrazivých dnech se podle toho oblíknete,zvlášt když je víc zima večer a v noci než přes den.Vždy jsem se převlíkala.zvlášt obuv.Bud v aute nebo u šaten.SE ŠATAMA a kabatem problém nebyl.Ke konci jsem si vždy zavolala taxika a jednou mě vezl i táta.Není nic horšího než šlapat spoře oblečená a v mrazu štreku domu...jak ta fena :D

Bronzový

Panove to maji horsi. Oblecou se teple, ale pak vsechno odevzdaji damam, protoze jim je zima. Zazil jsem to tedka z patka na sobotu... hrozna zima.

Stříbrný

Taxi to jistí, vyběhneš jen před barák a tam zas dovnitř,akorát je třeba mít taxi zamluvenej na určitou dobu odchodu dom :-)

Stříbrný

Máš teda dvě možnosti, buď se necháš odvézt i přivézt, nebo si vezmeš oblečení s sebou, nic špatného na tom nevidím, prostě si tam zalez na wc (nevěřím, že by tam měli převlíkárnu) a převlíkni se tam. Punčochy si vem už doma, ať to netrvá dlouho.
Já mám vždy dlouhý kožíšek až na zem, s kapucí, obuju si kozačky a lodičky vezmu s sebou, v kožíšku je teplíčko, nebojím se, že nastydnu, ale boty si na cestu musíš vzít pořádný, jak nastydneš od nohou, bude s tebou ámen :-D
Doplňuji:
Zapomněla jsem.... neber si na cestu naušnice, jestli budeš mít nějaký větší, protože hrozně studí, když mrzne. A taky si vem rukavičky, ať nemáš zmrzlý, rudý ruce :-)

Oblečeš se uplně normálně jako by bylo + 10 stupňů, pokud ti zima vadí, zkus si najít odvoz, nic jiného ti nezbyde. Pokud chceš nějakou inspiraci co se týče toho co na ten ples tak zkus http://dokonalostsama.cz/

Diskuze k otázce

anonym

barbakan, v ND jsem byl v pracovním při hraní a ještě mi zaplatili. Hasiči mají výhodu, různé uniformy, i společenskou mají.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.