Bronzový

Svědění kůže

Už tak od 12:00 mě svědí kůže na různých místech těla. Z ničeho nic to začalo. Žádné vyrážky, pupínky nebo něco takového nemám. Alergii taky nemám. Nevím jestli to s tím souvisí ale v noci jsem nemohl usnout a spal jsem jenom 6 hodin, normálně spím 8 a více. Co to může být a jak si pomoci?
Doplňuji:
Tak teď jsem se osprchoval-pořádně se "vydrbal" a svědění hodně ustoupilo. Sice mě občas něco zasvědí ale už to není tak často jako odpoledne. Taky mě napadlo že to mohlo být od toho, že jsem se v noci když jsem nemohl usnout hodně potil a ráno jsem vstal také zpocenej-že ta sůl z potu mi dráždila pokožku. Uvidíme.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Svědění může vyvolávat spousta příčin. Stěžují si na ně diabetici, mohou je vyvolat léky, částečně i nedostatek spánku. Alergie může člověk získat v jakémkoliv období života. Nejde prostě říct, co vyvolalo svědění kůže u Tebe. Zkus se pořádně prospat a kdyby to nepřešlo, zajdi raději k lékaři.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jestli zrovna řešíš nějaký problém, máš nějakou starost, mohlo by to být i "jen" od nervů

Zlatý

Pokročilý

Jestli nemáš vyrážku, tak to bude nejspíš psychický. Čím víc budeš myslet na to, že tě kůže svědí a čím víc si ji budeš škrabat, tím horší to bude. Ale když si dáš nějaký prášek na alergii (zyrtec atd), tak tím nic nezkazíš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.