Stydké pysky...

Ve čtvrtek jsem spala u kamaráda.. a trochu jsme popili, moc si toho nepamatuju, ale vím, že se schylovalo k tomu, že se spolu vyspíme.. nevím, jestli k tomu nakonec došlo.. alkohol je svině :D
Druhý den jsem měla trošku opuchlé stydké pysky a nevím, čím to je.. je to tím, že jsem nebyla dostatečně vlhká a když (nebo spíš jestli) došlo ke styku, tak to "drhlo"? Mohlo by to být něčím jiným? :(
Doplňuji:
A jak to mám vědět, když si to nepamatuju?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Při sex. vzrušení (anebo při pohlavním styku) se zevní rodidla silně prokrví a zduří (opuchnou)... je jedno, jestli si byla dostatečně vlhká nebo ne... děje se to reflexivně. Jestli došlo ke styku.... bys ale od obyčejnýho zduření ze vzrušení.. měla asi poznat, ne?

Další odpovědi:

Pokročilý

Wang neřekl, že to máš vědět, ale poznat. U každé ženy se to projevuje jinak. Některá se až "natrhne" a cítí to při močení, jiné zduří pysky. To, co popisuješ se ti obvykle jen ze vzrušení nestane, řekla bych, že došlo spíše k sexu.

Mimochodem, nebylo by lepší se zeptat kamaráda? Chlapi si obvykle pamatují víc. ;)

Diskuze k otázce

DomcaJe

No to je teda dotaz :-) Ale možné to naprosto je, pokud jsi zdravá,nemáš třeba kvasinkový zánět a nebereš na to nějaké prášky apod. nebo není to reakce na antibiotika, tak to je ze sexu.
Já mám jiný problém. Po porodu mám vytahané stydké pysky a s tím už se těžko asi dá něco dělat :/

Ella2

Ahoj, dá ;) máš dneska už hodně možnostíí ;) Ještě jsi se nikde neinformovala?

DomcaJe

Ahoj, no o žádném nevím, krom tedy plastického/chirurgického zákroku.
A jaké jsou ty mnohé možnosti tedy?

Ella2

no tak do toho bych osobně nikdy nešla, ale nedávno jsem četla třeba o této klinice www.formeclinic.cz
A tam omlazují intimní partie za pomocí přístroje. A prý to hodně pomáhá i podle fotek, které tam měli to byl dost velký rozdíl.

DomcaJe

Ahaa, pomocí přístroje? To jsem ještě neslyšela, moc děkuju za info, to je pro mě fakt novinka, jdu se na to hned podívat. To jsem tedy zvědavá.

Ella2

jojo podívej, osobní zkušenost s tím nemám, ale když si tam zavoláš nebo napíšeš, určitě ti to vysvětlí a co víš, třeba se pro to nakonec rozhodneš, uvidíš :) Držím palečky

DomcaJe

Moc děkuju, docela jsi mě nahlodala, přemýšlím, že bych do toho šla, po novém roce, až trošku budou penízky. Kdyby to pomohlo tak, jak mají ty fotky na webovkách, tak by to bylo skvělé.

Ella2

Tak jak jsi se rozhodla nakonec?
Jo no, taky už jsem ráda, že je po Vánocích, ted se z toho trošku oklepat s penízkama a bude dobře :)

DomcaJe

Tak jsem si tam včera volala a jsem objednaná :) tak jsem hrozně zvědavá.
Jo jo, Vánoce jsou náročné.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.