Savier

Pokud najdu mrtvolu, mám volat policii, nebo rovnou koronera?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Pokud zemře doma těžce nemocný příbuzný pravděpodobně přirozenou smrtí, tak se volá koroner.
Pokud člověk někde najde mrtvolu, tak samozřejmě volá policii.

Další odpovědi
elkon

Zavolej 112, řekneš o co jde, nebo 499 949 949, to je koroner.

Kura

112 a oni si to přeberou sami a nemusíš tady tápat nad blbými kecy.

Filip84

elkon: To je číslo coronera Plzeňského kraje, to je Savierovi platné, jak mrtvému fusekle, když je ze Státu Ptákoland! 🙄🤦‍♀️