Rokio

Jak bude potrestán kůň, který zranil malé dítě?

Zde je odkaz na článek: https://www.no­vinky.cz/clanek/sta­lo-se-zavodni-kun-zranil-tri-divaky-z-toho-jedno-dite-40470922
zdroj: novinky.cz

Nejlepší odpověď
Drap

Nijak, koně se netrestají. Taky je třeba brát na zřetel, že kůň jako takový za to nemůže, takže ho nelze trestat. Doposud neni ukončené vyšetřování. Pokud se vyšetřování dokončí a bude jasné, kdo to zavinil , tak může být případně i potrestán. Koně ale trestat nelze.

Další odpovědi
elkon

Malé dítě položilo dotaz. Dospělý chápe, že zvíře nelze trestat.

Savier

Vypustit do volné přírody. Jo a na tenhle článek jsem chtěl před chvílí položit otázku. Bohužel jsi mě předehnal.

Filip84

Ano, správně!: jako „sultán“ musíš chovat koně! 😎

To ale počká, až budeš mít obřezanýho ptáka, budeš mít ten šátek a pacal a budeš mít ten harém! Jo, taky bys si měl pořídit takový ty musulmanský pánský šaty, protože „vládce věřících“ nemůže nosit džíny a tričko, nebo co já vím, co nosí takoví pacienti s hlavou, jako Ty? 😅 Tady máš výběr: https://dakanur­.sk/category/86/jub­ba-juba-kosele

Až to všecko vybavíš, tak by bylo vhodné se starat, abys měl nějaký ty koně, protože „ochránce dvou svatých mešit“ musí mít koně! 😎😈 Budeš potřebovat stáj, podkoního zaměstnat … Teďka ten harém do toho … Už jsi si domlouval, v chráněný dílně, aby Ti zvedli úvazek na 60 hodin tejdně? 😈😜😂

plebs

Roki záleží jak se k tomu vyjádří ochránci zvířat.