Boy 13

Mám stále zalehlé ucho, jak postupovat?

Před 3 týdny jsme byl u ušní a předepsala mi kapky na zalehlé ucho, které jsem si kapal 4 krát denně 4 kapky a ještě jsem si stříkal Vincentku. Po dvpu týdnech jsem to celé vykapal a pomohlo mi to. Teďko, když se probudím, tak mám ráno po probuzení pořád takový pocit, jako by bylo trochu zalehlé. Mám jít zase k ušnímu?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě kapky vaše problémy neodstranily. Takže může jít o závažnější problém, proto byste měl znova navštívit lékaře.

Jsou dva dny volna, zkuste některé tzv. babské rady, zda vám to potíže nezmírní, než s dostanete k lékaři., Třeba se vám uleví.

https://pruvod­cevyzivou.cz/bab­ske-rady-zalehle-ucho-vas-dlouho-trapit-nemusi/

Další odpovědi
Lamalam

Postupuj směrem k ordinaci ušního lékaře.

dudu

Po nedávno prodělaném zánětu středního ucha jsem měl podobný problém. Osvědčila se aplikace ušního spreje Aqua Clean s obsahem peroxidu vodíku. Obnovení plné funkčnosti si vyžaduje delší čas. Zatím bych vyčkával.