Co dělat, když nemám svého stálého zubaře?

Všechno musím řešit pohotoostí, ale tam jen zub rozvrtají,dají vložku a konec, pak mi řeknou, že si mám v týdnu co nejdřív dojít ke svému zubaři, ale bihužel,ten můj šel do důchodu a jiný mě nepříjme
Doplňuji:
Koukám, že i stím náhledem mám pořád překlepy, omlouvám se

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud je to tak a nedokážeš si sama najít lékaře. Dej vědět svojí pojišťovně. Ona Ti nějakého najde.

Další odpovědi
iceT

Doufám jen,že na zubní pohotovost nemusíte moc často.A co dělat?Snažit se ho najít i za předpokladu,že byste musela jezdit do jiného města jako já.

A mám dojem,že toho,co odešel do důchodu snad někdo na jeho místě mohl (a měl) nahradit. Ale taky se možná pletu.

Lucijej

Klientelu po doktorovi, který odchází do důchodu, by měl převzít někdo další.
Když moje zubařka umřela, tak její orinaci s klientelou převzal nový zubař, akorát trvalo skoro 3/4 roku než se všechno vyřídilo a nový zubař začal ordinovat.

bolak

Jaktože tě jiný nepřijme?

Mrkni se sem > http://www.zna­mylekar.cz/hod­noceni-lekaru/stomato­log/praha do vyhledávací lišty napiš obor a město, vyjede ti se seznam zubařů. Pak už stačí jen rozkliknout, zavolat a zeptat se jestli tě vezme. Když nevezeme, tak zavoláš dalšímu. je jich tam jak much.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Byla jsem na preventiní prohlídce, chodím jdnou za půl roku, a když jsem se šla objednat na další, ordinace byla zavřená,nikde nikdo,vzpoměla jsem si na tel. pořad, kde marně hledali zubaře, chodili od dveří ke dveřím a ptali se, to jsem ve snaze najít dalšího udělala taky, i mě bylo divné, že jsem nedostala náhradního zubaře, je mi jedno, že bych dojížděla, zuby máme jedny,nebo žádné, pokud nepočítám mlíčáky, ale teď mám se zoubkem problém, jsem na to puntičkář, jde zatím o maličký kaz, ale jelikož se dost zubaře, tedy bolesti bojím, snažím se to řešit co nejdříve, půjdu na VZP a nechám si ho najít teda tam, já o tom nevěděla, že by to tak šlo, ušetřila bych čas zbytečným hledáním, děkuji Vám 🙂