Pokročilý

Dobrý večer, mám tu menší problém - praskl mi drátek u rovnátek :/

Dobrý večer, vím, že Vy mi asi přes internet moc nepomůžete, ale nějaká dobře míněná rada by bodla :) U rovnátek mi upadl třmínek (drátek, jenž spojuje kroužky, upevněné na horních šestkách - je prohnutý nahoru k patru, aby nevadil jazyku). Na jedné straně stále drží, ale bojím se, že mi upadne i na druhé straně a mohla bych jej v noci spolknout, nebo by mi mohl zapadnout do krku. :/ Bratr si ze mě dělá srandu a chce mi jej uštípnout kleštěmi. Já bych radši zůstala celou noc vzhůru (i zítra) a v úterý zašla za paní zubařkou. Nemáte pro mě prosím nějakou radu?? Jsem zoufalá :((((
Doplňuji:
briketka: Ta rovnátka jsou fixní ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pokud drzi tak se nic nestane nenim v jakem to mas stavu ..nejdou treba rovnatka vyndat?...ty dna dny by jsi bez nich snad vydrzela ...a nakonec ..moc by ses divila co clovek dokaze uspesne snist a pak bez vetsich problemu vyloucit ... pokud to drzi nedaval bych tomu extra velkou vahu ...ale k zubarce si kazdopadne zajdi..sam od sebe seten drarek neulomi az treba pri jidle..
Doplňuji:
hele popripade je tady este zubni pohotovast...nebo jen pohotovost je 24h dene..

Další odpovědi:

Zlatý

a to je musíš mít do úterý v puse nemůžeš si je vyndat ??
Doplňuji:
ahá tos nenapsala, že jsou fixní, tak jak je může
brácha poškodit to se ti na ně dostane, když je máš
v puse připevněný napevno ??
jinak ti neporadím, nemám zkušenost..
zajdi si za jinou zubařkou, když máš
takový strach a pak asi za svou..

Pokročilý

Podle mě není důvod k žádným větším obavám. Jestli ten drátek drží i teď, tak už by upadnout neměl. Jak už napsal badisko, pokud tě to moc trápí, jdi na pohotovost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.