Dr. Darko

Stačí pro lepší spánek chodit spát a vstávat ve stejnou dobu každý den?

Odpovědi
Drap

Určitě je to vhodné.

da ny

Vždy to nestačí. Vhodné to je.

Honzin8

Holky, ten sleepgreen vypadá hodně dobře. Koukala jsem se na složení a je to opravdu přírodní produkt, což je něco, co hledám. No, ale zajímalo by mě užívání… Při obtížích nebo preventivne?

Vercule

Nevím, no… Já jsem na kvalitní spánek zkoušela opravdu hodně hodně věcí a metod a nic. Mě pomohla až bylinná směs od topvet.

Derrynka

No, to mi ani nemluv. Já nemůžu usnout, usínám opravdu dlouho a když se mi konečně mezi 2–3 zadaří, tak se kolem 5 budím, takže ten spánek prostě není kvalitní… Ten sleepgreen zkusím. Za jak dlouho ti pomohl?

Kajolka

Hele, ještě bych se ráda zeptat… jak jsi na tento doplněk přišla? Na doporučení? Nebo sis ho sama našla? Hledala jsi recenze?

Kajolka

A to je jaká ta směs? A jak to zabírá? Kdy jsi cítila úlevu a pořádně ses vyspala?